Akbank 0.55 Faiz Oranlarıyla Sonbahar Kredisi Başlattı, Yeni Yasaya Uygun Kredi Verilecek, Şartlar Hafif

Akbank 0.55 Faiz Oranlarıyla Sonbahar Kredisi Başlattı, Yeni Yasaya Uygun Kredi Verilecek, Şartlar Hafif. Sizlerde Akbank kredi başvurusu yapmak istiyorsanız haberimizi okuyabilirsiniz...

Ekonomi 19.09.2021 - 09:06 19.09.2021 - 09:07 Vural Pars

Akbank sonbahar kredisi 24 ay vadeli 150.000 TL ödenecek. Akbank üzerinden yapılan son dakika kredi kampanyası ile birlikte 150 bin TL'ye kadar Akbank sonbahar kredisi başvurusu yapacak olan kişiler 24 ay vadeye kadar kredi kullanabilecekler.

150.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen kişilerin başvuru yapabilecekleri bankalardan bir tanesi olan Akbank, Kendi resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğu duyuru ile birlikte 24 ay vadeye kadar kredi imkanı sunarken belirtilen şartlara uygun olmanız durumunda daha düşük faiz oranları ile kredi kullanabileceksiniz.

50.000 TL ve üzerinde kredi kampanyasına katılacak olan kişiler yapılan son BDDK açıklaması sonrasında en fazla 24 ay vade ile kredi kullanabileceklerdir. Akbank'ta bu yeni yasaya göre 24 ay vadeli 150.000 TL kredi kampanyasını başlattı.

Akbank sonbahar kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Kasım ayının sonuna kadar devam edecek olan sonbahar kredisi kampanyasında düşük faiz oranları ile müşterilere Kredi imkanı sunulacak. Akbank yapmış olduğu Bu kampanyada daha önce daha düşük faiz oranları ile ve daha düşük limitlerde sonbahar kredisi verdiğini ve bu sene içerisinde yüksek limitli krediler artık gelir belgesiz olarak kullanabileceğinden bahsetti. Akbank kredi başvurusu yapmak isteyenler bankanın resmi internet sitesine girerek buradan ihtiyaç kredisi başvuru formu doldurup işlem yapabilirler.

Akbank sonbahar kredisi başvurusu yaptığın zaman sizleri hemen değerlendirmeye alacaklar ve TC kimlik numaranız üzerinden ne kadar kredi onayı verdiğini size söyleyecekler. Akbank 150 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kampanyasına katılacak olan kişiler 24 ay vadeli ve ilk taksit ödemelerinde de 3 ay ertelemeli olarak bu kredileri kullanabilirler. 

akbank-055-faiz-oranlariyla-sonbahar-kredisi-baslatti-yeni-yasaya-uygun-kredi-verilecek-sartlar-1

Akbank internet sitesi üzerinden başvuru aldığı gibi ayrıca kendi bankası'nda hesabı olan müşterilerden de Akbank direkt uygulaması üzerinden kredi başvurusu alacak. Akbank internet bankacılığı şifreniz ile birlikte Akbank direkt uygulamasına girerek buradan direkt Kredi seçeneğini seçip Kredi başvurusunda bulunabilir onaylanan tutarı da hemen Akbank hesabınıza aktarabilirsiniz. Akbank üzerinden internet bankacılığı ile kredi kullanacak olan kişiler masrafsız ve düşük faiz oranları ile kredi imkânlarından faydalanacaklardır. Akbank şubelerinden Akbank müşteri hizmetleri numarasından ve Akbank ATM'si üzerinden de istediğiniz zaman bu bankadan kredi kampanyalarına katılmak için başvuruda bulunabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@