Akbank 0.77’ye varan kredi oranları ve 36 aya kadar vade seçenekleri ile kredi veriyor

Kredi notunuzun yüksek olması ve mevcut banka müşterisi olmanız durumunda yüzde 0,77 faiz oranı ile hemen kredinizi alabilirsiniz. Bunun yanında yeni müşteri olacaksanız 5.000 TL’ye kadar faizsiz...

Ekonomi 03.10.2021 - 23:20 03.10.2021 - 23:20 Vural Pars

Akbank 0.77’ye varan kredi oranları ve 36 aya kadar vade seçenekleri ile kredi veriyor. Mevcut müşterilerine özel imkanlar ile uygun faiz seçenekleri ile krediyi sizde hemen alabilirsiniz. Kredi notunuzun yüksek olması ve mevcut banka müşterisi olmanız durumunda yüzde 0,77 faiz oranı ile hemen kredinizi alabilirsiniz. Bunun yanında yeni müşteri olacaksanız 5.000 TL’ye kadar faizsiz kredi alma seçeneğiniz de bulunuyor.

Akbank birden fazla seçenek ile hem yeni gelen müşterilerine hem de mevcut müşterilerine birçok avantaj sunarak kredi veriyor. Gerek ödeme kolaylıkları gerekse de düşük faiz oranı da kredi kullananlar için ekstra avantaj oluyor.

Akbank’tan Her Müşteriye Uygun Kredi Seçenekleri

Akbank yeni müşterilerine faizsiz olarak 1 yıl vadeli 5.000 TL sunuyor. Bunun yanında mevcut müşterilerine kredi notlarının yüksek olması şartı ile 36 aya varan vade seçenekleri ile %0,77 faiz oranı sunuyor. Bunların yanında 3 ay ödemesiz kredi seçenekleri de yine müşterilerine sunulan imkanlar arasında. Her türlü müşterinin her türlü ihtiyacına uygun bir kredi seçeneği Akbank’ta.

Akbank Kredi Çekme Şartları ve Gereklilikler

Akbank tüm kredi çekme işlemlerinizde mutlaka kredi notunuza bakıyor. Kredi notunuz düşük ise ya krediden faydalanamıyor ya da daha yüksek faiz oranları ve kefil şartı gibi ek şartlar ile krediden faydalanabiliyorsunuz. Bunun yanında kredi notunuzun 1500’den yüksek olması ve alacağınız kredi miktarının 50.000 TL’ye kadar olması durumunda %0,77 faiz oranından faydalanabiliyorsunuz. Bunun dışında krediden yararlanacak kişinin en az 18 yaşında olması ve Türk vatandaşı olması şartı da bulunuyor.

akbank-077ye-varan-kredi-oranlari-ve-36-aya-kadar-vade-secenekleri-ile-kredi-veriyor1

Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? Kredi Nasıl Alınır?

5.000 TL sıfır faizli kredi için internet üzerinden hesap oluşturup yine internet üzerinden başvuru yapmanız gerekiyor. Diğer krediler içinse yine mobil bankacılıktan, bireysel internet şubesinden veya Akbank’ın şubelerinden faydalanabilirsiniz. Bunun yanında internet siteleri üzerinden veya iletişim hatlarından da irtibat kurarak gerekli bilgileri alabilir ve kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Gerekli şartları sağlamanız ve kredi notunuzun yüksek olması durumunda da ihtiyacınız olan paraya kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ödeme kolaylıkları ile de ister uzun vadelerde isterseniz de 3 ay erteleme şansı ile kredinizi ödeyebilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@