Akbank 0.80 Faizle İhtiyaç Kredisi! Akbank Düşük Faizle Acil Nakit İhtiyacını Karşılıyor

Türkiye'nin önde gelen özel sektör bankalarından olan Akbank yüzde 0.80 faiz oranıyla kredi dağıtıyor! Pandemi döneminde zorluk yaşayanlara özel düşük faizli kredi paketleri resmen duyuruldu.

Ekonomi 08.08.2021 - 17:35 08.08.2021 - 17:38 Berkay Keskin

Akbank müşterileri başvuru yaparak yüzde 0.80 faiz oranıyla kredi kullanabilecek! Peki başvuru nasıl yapılır? Akbank yüzde 0.80 faiz oranıyla ihtiyaç kredileri için başvuruların bitmesine az zaman kaldı! Sakın kaçırmayın. Detaylar haberimizde sizlerle...

Akbank'ın büyük kredi fırsatı! %0,80'den başlayan faiz oranları ile artık ihtiyaçlarınızı daha kolay bir şekilde karşılayabilirsiniz. Akbank yeni kampanyalarla müşteri kazanmak için çaba sarfeden ve büyümeye devam eden bankalar arasında bulunuyor. Bankacılık hizmetleri ve müşterilerine sağladığı özel avantajlar ile adından sıklıkla söz ettiren banka, hızlı bir şekilde büyüyor. Akbank'ın en son düzenlediği kampanyası, yeni müşteriler için geçerlidir. İhtiyaç kredisi çerçevesinde düzenlenen kampanya 36 ay vadede İhtiyaç Kredisi kullanımlarında %1,40 faiz oranı uygulamaktadır. Sektörün en uygun faiz oranlarından biri olması ile dikkatleri çeken kampanyadan, yeni müşteri olanlar ve Kredim Güvende Hayat Sigortası yaptıran kişiler yararlanabilmektedir.

Akbank Düşük Faizli Kredi Başvurusu!

İhtiyaç Kredisi başvuruları için Mobil Bankacılık uygulamasını, bankanın resmi internet adresi ve çağrı merkezi başvuru kanallarını kullanabilirsiniz. Ayrıca bütün banka şubelerinden de başvurunuzu yapabilirsiniz.

Akbank Mobil Üzerinden Başvuru 

Akbank uygulamasını App Store/Google Play Store'dan veya telefonunuzun tarayıcısına www.isbank.com.tr/indir yazarak cep telefonunuza yükleyebilirsiniz. İşcep uygulamasını telefonunuza yükledikten sonra ekranda bulunan "Yeni Şifre Alın"ı seçerek, www.isbank.comtr. deki Anında Şifre'ye tıklayarak müşteri şifrenizi düzenleyebilirsiniz.

Cep Anahtar, bir ileri güvenlik aracı olup mobil cihazlarda çalışan ve "Tek Kullanımlık Şifre" üreten ücretsiz bir uygulamadır. İleri güvenlik aracı olan Cep Anahtarınızı; İnternet Şubesi, Telefon Şubesi ve Akbank'ta kullanabilir ve işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Çağrı Merkezinden Kredi Başvurusu 

Kendinizi sisteme tanıtma işlemlerini 3 farklı şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri Numaranızı, Müşteri Şifrenizi ya da Ticari Şifrenizi ve cep telefonunuza iletilen mobil onay kodunu girerek, 16 haneli Bankamatik Kartı numaranızı, kart şifrenizi ve cep telefonunuza iletilen mobil onay kodunu tuşlayarak, 16 haneli kredi kartı numaranızı, kart şifrenizi cep ve telefonunuza iletilen mobil onay kodunu girerek 0 850 724 0 724'ü arayarak İş Bankası cep şubesine ulaşabilir ve kredi isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi Avantajları

Ödediğiniz hayat sigortası primlerini ödeme gerçekleştirdiğiniz aya denk gelen vergi dilimi oranında vergi matrahınızdan indirebilirsiniz. Vergi indirimine dahil edilecek olan prim ödemeleri, senelik gelirin 'i ve senelik asgari ücret tutarı ile sınırlı olmaktadır. 2020 için senelik asgari brüt ücret 40 TL'dir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@