Akbank 10 BİN TL Faizsiz ve Taksitli Nakit Avans Aralık Kampanyası!

Akbank faizsiz ve taksitli nakit avans kampanyasını duyurdu. Bankaların belirli dönemlerde başlatmış olduğu ihtiyaç kredilerine ek olarak sunulan nakit avans kampanyaları faizsiz olma özelliği ile ön plana çıkıyor. Alınan para kadar geri ödeme yapılabileceği üzerine ek bir ödeme yapılmasına gerek olmayacak. Bu sistem sayesinde Akbank üzerinden 10.000 TL'ye kadar nakit avans talep edilebiliyor. Mobil uygulama üzerinden banka hesabına ulaşarak öncelikle Akbank'lı olmak gerekiyor.

Akbank 10 BİN TL Faizsiz ve Taksitli Nakit Avans Başvuru Nasıl Yapılır?

Kampanyadan faydalanmak isteyenlerin 17 Ekim tarihinden sonra Akbank mobil uygulama üzerinden Akbanklı olmak istendiği iletilerek tüm adımların tamamlanması ve banka hesabı oluşturulması gerekiyor. Bu işlemlerin 16 Aralık tarihine kadar tamamlanmış olması gerekiyor. Ardından banka müşterisi ona yalanlar ilk kez akses ya da Wings kredi kartı başvurusunda bulunması gerekiyor. Bu başvuru ise yıl sonuna kadar geçerliliğini koruyor. 

Akbank'tan Son Dakika Konut Kredisi! 1,99 Faiz Oran ve 120 Ay Vadeli Ev Sahibi Olma Fırsatı! Akbank'tan Son Dakika Konut Kredisi! 1,99 Faiz Oran ve 120 Ay Vadeli Ev Sahibi Olma Fırsatı!

Akbank 10 BİN TL Faizsiz ve Taksitli Nakit Avans Başvurusu

Kredi kartı başvurusu onayı alanlar kredi kartının fiziki olarak teslim alanlar ve şifre belirleyenler nakit avans başvurusunu yapabiliyor. Taksitli ve faizsiz nakit avans başvuruları ise 15 Ocak 2023 tarihine kadar yapılmaya devam edilebiliyor. Banka müşterisi olma adımları kurye akışı ile sağlanıyor. Ücretsiz bir şekilde ikamet adresine gönderilen kuryeler belgelerin bankaya iletilmesini sağlıyor. İnternet üzerinden başlatılan süreç ücretsiz kuryeler ile devam ettirilerek sonlandırılıyor. Faizsiz nakit avans kampanyasından faydalanmak isteyenler akbank.com internet sitesi mobil uygulama, Juzdan uygulaması ya da müşteri hizmetlerini hattını arayarak detaylı bilgi alınabilir.

Akbank 10 BİN TL Faizsiz ve Taksitli Nakit Avans Şartları

Kart başvurusunu ileterek kampanya dönemi devam ederken 10.000 TL'ye kadar taksitli nakit avans başvurusu 2 ile 6 ay taksit arasında değişiyor. Faizsiz olarak 6 taksite kadar bölümlenebilir. Taksit işlemleri için ek bir ücret ödenmiyor. Tutarın en az 200 TL olması gerekiyor. Her müşteri kampanyadan sadece bir kez faydalanabiliyor. Akbank talep ettiğinde kişiden ek bilgi isteyebilir bazı evrakların teslim edilmesini de talep edebilirsiniz. Akbank kampanya üzerinde değişiklik yapma ya da kampanyayı durdurma hakkını korur.