Akbank 10 bin TL ödeme için kolları sıvadı! Daha önce onay alamayanlar bankaya koştu!

Akbank Direkt mobil kullanıcılarına özel 10 bin TL tutarında faizsiz nakit avans kampanyasını duyurdu. Aralık ayı içerisinde devam eden kampanyalardan yıl sonuna kadar faydalanılabilir. Müşteri olma adımını tamamlayanlar kısa sürede taksitli nakit avans kampanyasına başvuruda bulunabilir. Akbank müşterisi olanlar ve kredi kartı onayı alanlar sadece bu kampanyadan faydalanabilir. Taksitli nakit avans kampanyasından faizsiz olarak faydalanmak isteyen İş Bankalılar öncelikle müşteri olma adımını tamamlamalıdır. Kampanya dönemi devam ederken 5 aylık vade aralığı ile aylık taksitlerle 10.000 TL tutarı geri ödenebiliyor.

Akbank 10 BİN TL Faizsiz Taksitli Nakit Avans Başvurusu

Her müşteri kampanyadan en fazla bir kez yararlanabiliyor. Direkt uygulaması içerisinde yer alan “müşteri olmak istiyorum” adımı kullanılarak müşteri hesabı oluşturulur. Ardından kredi kartı başvurusunda bulunulur. Tüm işlemler ve başvuru süreci mobil uygulama üzerinden yapılabileceği gibi internet şubesi aracılığı ile fiziki şubeleri giderek ya da Akbank müşteri hizmetleri hattı  aranarak konu üzerine detaylı bilgi alınabilir. Taksitli ve faizsiz nakit avans tutarı en az 300 TL en fazla 10.000 TL arasında değişiyor.

Webtures'dan Yenilikçi Hamle: Dijital Strateji ve Yapay Zeka Danışmanlığı Alanında Büyük İşbirlikleri Webtures'dan Yenilikçi Hamle: Dijital Strateji ve Yapay Zeka Danışmanlığı Alanında Büyük İşbirlikleri

Akbank 10 BİN TL Faizsiz Taksitli Nakit Avans Şartları

Sunulmuş rakamların dışında daha yüksek bir tutar talep edildiğinde bankanın belirlemiş olduğu faiz politikası kapsamında taksit nakit avans başvurusu yapılmaya devam edilebiliyor. Kredi kartı başvurusunu onayını alanlar 7 gün içerisinde yapacak oldukları başvurularda kampanyadan bir yıl boyunca faydalanmaya başlayabilecek. Kampanya dönemi devam ederken Akbank kredi kartı kullanıcıları ile Ticari kredi kartı kullanıcıları bu fırsattan faydalanabiliyor.