Akbank 100 bin TL Altında 0.75 Oranı Üzerinden Kredi Verecek! 

Akbank tarafından düzenlenen yeni bir kampanya ile 100 bin TL tutarındaki ihtiyaç kredisine sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda kredi için talep edilen faiz oranı ise 0.75 üzerinden değerlendirilecek.

Ekonomi 21.10.2021 - 22:15 21.10.2021 - 22:15 Vural Pars

Akbank 100 bin TL Altında 0.75 Oranı Üzerinden Kredi Verecek! Akbank tarafından düzenlenen yeni bir kampanya ile 100 bin TL tutarındaki ihtiyaç kredisine sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda kredi için talep edilen faiz oranı ise 0.75 üzerinden değerlendirilecek.

Akbank ihtiyaç kredisi almak isteyen vatandaşları düşünerek yeni bir kampanya daha düzenledi. 0.75 faiz oranı üzerinden 100 bin TL tutarına kadar bir kredi desteği sunulacağını duyurdu. İhtiyaç kredisindeki vadenin 36 aydan 24 aya gerilemesinden sonra düşük faiz oranı krediden yararlanması için vatandaşlar bir imkân sunuluyor. Akbank aracılığı ile ihtiyaç kredisi almayı düşünüyorsanız 24 ay vade üzerinden 100 bin TL’ye kadar düşük faiz oranı ile yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda uygun görülmeniz halinde hemen onay alabilmektesiniz.

Akbank sosyal medya aracılığı ile yapmış olduğu duyurusunda ihtiyaç kredisinden faydalanmak isteyen vatandaşların hemen onay alabileceğini belirtti. Akbank kredi şartlarına uygun olduğunu düşünen vatandaşların başvurularını yerine getirerek hemen yüksek kredi limitinden faydalanabilmektedir. Yüksek limitli olan kredinizi kullanarak mevcut diğer borçlarınızı da kapatma şansına sahip olursunuz.

Akbank 100 bin TL Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Akbank 100.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyenler kendisine en yakın banka şubesine giderek ya da bankaya ait internet şubesi üzerinden taleplerini yerine getirebilecektir. Bununla birlikte Akbank ATM üzerinden de ihtiyaç kredisi başvuruları alınabileceği gibi onay alan kredilerin hemen banka hesabına yatırılacağı da belirtildi.

Emekli olan vatandaşlarında tercih ettiği bankalardan birisi olan Akbank, 36 ay vade üzerinden ve 3 ay ertelemeli şekilde ödenecek kredisini 50 bin TL üzerinden kullanabilirken ödemelerini ise ertelemesiz 24 ay vade ile ödeyebilmektedir.

akbank-100-bin-tl-altinda-075-orani-uzerinden-kredi-verecek

Akbank mobil uygulaması kullanan vatandaşların ise şubeye gitmeye gerek kalmaksızın internet bankacılığı hesaplarını kullanarak masrafsız ve belgesiz şekilde ihtiyaç kredilerini alabilmektedir. Güncel faiz oranları üzerinden banka tarafından sunulan kredi kampanyaları hakkında bilgi almak için ise Akbank müşteri hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Bununla birlikte bankaya ait olan resmi internet sitesini ziyaret ederek de gerekli bilgilere ulaşma şansını elde etmeniz mümkündür. Tüm açıklamalar site üzerinde de ayrıntılı şekilde sunulmuştur.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@