Akbank: 18 ile 30 Yaş Arasında Olanlara "Genç Kredi" Veriyor, Düşük Faizlerle Ödeniyor

Akbank: 18 ile 30 Yaş Arasında Olanlara "Genç Kredi" Veriyor, Düşük Faizlerle Ödeniyor. Son dakika kampanya duyurusu yapıldı. İşte detaylar...

Ekonomi 08.09.2021 - 14:06 08.09.2021 - 14:06 Vural Pars

Akbank'tan 30 yaşına kadar olan kişilere genç kredi kampanyası başladı. Akbank'tan 18 ile 30 yaşı arasındaki müşterilerine genç kredi kampanyası yapılıyor. Özellikle acil ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz bu kredileri banka şubelerine gitmeden de alabileceksiniz. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler isterlerse banka şubelerine gidebilir, isterlerse SMS atabilir isterlerse bankanın mobil uygulaması üzerinden kredi başvurusunu yapabilirler.

Akbank kendi sosyal medya hesaplarından bir resmi internet sitesi üzerinden de yapmış olduğu bu duyuru ile birlikte 30 yaşına kadar olan kişilere 50.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi vereceğini duyurdu. Verilecek olan 50 bin TL krediler 36 ay vadeye kadar bölünerek sizlere sunulacaktır. İlk taksit ödemelerinde 3 ay erteleme yapacağınız bu krediler de ihtiyaç kredisi kullanacak olan müşteriler belirtilen bu şartlara uygun olması durumunda kredilerini istedikleri zaman kullanabileceklerdir.

SMS ile başvuru yaparak ne kadar onay aldığınızı görebiliyorsunuz

Akbank SMS kredi başvurusu kampanyasına katılmak isteyen kişiler Cep telefonlarından mesaj kısmına girerek buraya Kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaralarını da yazarak 4425 numarasına mesaj ile göndermeleri gerekiyor. Yapmış olduğunuz gönderim sonrasında banka sizleri 10 dakika içerisinde Kredi sonucunu verecek ve onaylanan sürecinizi ne kadar olduğunu gösterecektir.

SMS kredi başvurusu yaptıktan sonra 50.000 TL'ye kadar onay alacaksınız. 50.000 TL'ye kadar kredi onayı alan kişiler sms ile ve kimliği ile birlikte en yakın Akbank şubesine giderek bu krediye kullanabilirler. Gelir belgesiz olarak bankalardan işlem yapabileceksiniz.

Online kredi kampanyası

Akbank üzerinden ayrıca banka hesabı olan kişilere 50.000 TL'ye kadar genç Kredi kampanyasına katılmaları için Akbank direkt uygulaması da yardımcı oluyor. Akbank direkt uygulamasına giriş yaparak Kredi başvurunuzu yapabilir hemen sonucunu görüp onaylanan Kredi kendi Akbank hesabınıza aktarabilirsiniz.

Akbank direkt uygulaması üzerinden kredi başvurusu yapmak istiyorsanız internet bankacılığı şifresi almamız gerekiyor. Almış olduğunuz internet bankacılığı şifresi ile birlikte Akbank sizlere hızlı bir şekilde kredi onayı verecek onaylanan Krediler hemen aynı gün içerisinde kullanabileceksiniz.

akbank-18-ile-30-yas-arasinda-olanlara-genc-kredi-veriyor-dusuk-faizlerle-odeniyor1

Akbank üzerinden ayrıca bankanın resmi internet sitesine girerek buradan ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak da genç Kredi kampanyasına katılabiliyorsunuz. 18 ile 30 yaşında olan kişilerin kredi notu 1200 ve üzerinde olması durumunda bu kredileri kullanabileceğini söylemek istiyoruz. Ayrıca kredi başvurusu yaptıktan sonra onay almanız ile beraber Kredi kullandırımı esnasında sizden sigorta durumunuzun da ne durumda olduğunu görmek isteyecektir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@