Akbank son zamanlarda yapmış olduğu kampanyalar ile birlikte uygun faiz oranları ile ihtiyaç kredisi vererek vatandaşlarını hızlı bir şekilde onay veriyor. Akbank yapmış olduğu bu son kampanyada 18 ile 30 yaş arasında olan ve acil paraya ihtiyacı olan kişilere 30 bin TL'ye kadar ödeme yapacağını Kendi resmi internet sitesi üzerinden ve sosyal medya hesapları üzerinden duyurdu. Akbank üzerinden 18 ile 30 yaş arasında olan kişiler eğer acil paraya ihtiyaçları var ise akbank'ın yapmış olduğu kredi kampanyasına başvuru yapabilir ve kredi kullanabilir. Akbank ihtiyaç kredisi başvurusu olarak yapılacak bu Kredi kampanyasına başvuru imkanı vatandaşları sms ile ve internet bankacılığı üzerinden kolay bir şekilde sunulacak. 

Akbank üzerinden 30.000 TL başvuru yapmak isteyen 18 ile 30 yaş arasındaki vatandaşlar kredi notu 1400 ve üzerinde olması durumunda banka kredi performansa düzgün olması durumunda ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması durumunda onay alabilir. Kredi kullanacak olan kişi enerji sigortalı olarak Bir işyerinde çalışıyorsa en az üç aydır aynı işyerinde sigorta primleri yapmış olması gerekiyor.

18 ile 30 yaş arasındaki kişiler Bu Kredi kampanyasına katılmak istiyor ve banka hesabı olması durumunda ise Akbank direkt uygulaması üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapabiliyor. Akbank direkt üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsunuz banka hesabını üzerinden kendi adınıza bir internet bankacılığı şifresi oluşturmanız gerekmektedir. Oluşturduğunuz internet bankacılığı şifresi ile birlikte Akbank direkt uygulamasına girerek buradan ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

akbank2021113-3

Akbank 30.000 TL 36 ay vadeli ve ilk taksit ödemesinde 3 ay ertelemeli Kredi kampanyasına başvuru için ayrıca sms ile  kampanya yapıyor. Cep telefonunuzu mesaj kısmına girerek Kredi yazın boşluk bırakın ve kimlik numaranızı yazdıktan sonra bu mesaja 4425 numarasına ücretli olarak gönderin. 4425 numarasına göndermiş olduğunuz mesaj sonrasında 5 dakika içerisinde sizlere sonuç verilecek ve ona yollarsanız aynı gün içerisinde Akbank şubesinden onaylı tutarı kimliğinizle kullanabileceksiniz. 

Akbank yaptığı kampanyalar ile son zamanlarda oldukça ilgi çeken bir banka olmasından dolayı düşük faiz oranları ile vatandaşlara Kredi imkanı sunuyor.