Akbank 18 ile 65 Yaş Arasında Olan Kişilere 70000 TL'ye Kadar Kredi Kampanyası Başlattı, Son Dakika Duyuruldu

Akbank 18 ile 65 Yaş Arasında Olan Kişilere 70000 TL'ye Kadar Kredi Kampanyası Başlattı, Son Dakika Duyuruldu. Akbank'tan hemen onay alarak kredi alabileceksiniz. İşte detaylar...

Ekonomi 02.09.2021 - 14:15 02.09.2021 - 14:15 Vural Pars

Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler için yeni bir haber geldi. ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler, banka üzerinden hemen 70.000 TL'ye kadar artık onay alabileceklerdir. 70.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyenler, belirli şartlar dahilinde hemen kredilerini kullanabilecekler. 36 ay vadeye kadar verilecek olan bu kredi kampanyası özellikle 18 ve 65 yaş arasında olan müşterilere verilecek. Sigortalı olarak iş yerinde çalışan kişiler bireysel kredi alırken, esnaf olan kişiler ise ticari kredi alacaklardır. Akbank ihtiyaç kredisi kampanyasına SMS atarak da katılacağınızı duyuran bu banka üzerinden hemen işlem yapabilir, işlem sonucunuzu da hemen 5 dakika içinde görebilirsiniz. 

Akbank kredi detayları belli oldu... Başvuru nasıl yapılacak?

Akbank kredi başvurusu yapacak olan kişiler, en az 1200 ve üzerinde bir kredi skoru olması gerekiyor. Banka yaptığı açıklamada, daha önce düzgün banka çalışması yapmış kişilere hemen kredi onayı vereceğini duyurdu. 1200 ve üzerinde kredi notu olan kişiler, ayrıca kredi notuna göre de faiz oranlarından yararlanacak. Kısacası bankalar ile arası iyi olan kişiler, başvuru yaparak kredi kullanabilecekler. 

SMS ile kredi kampanyası katılımı yapmak için Kredi yazın boşluk bırakın ve TC KİMLİK numaranızı yazarak 4425 numarasına mesaj olarak atın. Bu şekilde attığınız kredi mesajı ile 5 dakika olmadan hemen kredi sonucu gelecek ve onaylanan kredi hesabınıza hemen yatacak. 4425 numarasına attığınız mesaj sonrasında kredi onayı alırsanız, en yakın banka şubesinden kredinizi kullanabileceksiniz. 

akbank-18-ile-65-yas-arasinda-olan-kisilere-70000-tlye-kadar-kredi-kampanyasi-baslatti-son-dakik1

Akbank direkt kredisi başvurusu ...

Akbank üzerinden direkt kredi başvurusunu sadece banka hesabı olan kişiler, internet bankacılığı ile yapabilecekler. Bu bankadaki hesabınız üzerinden alacağınız internet bankacılığı şifresi ile birlikte, Akbank Direkt uygulamasına giriş yapabilir ve bu şekilde kredinizi hemen kullanabilirsiniz. Üstelik kredi onayı alan kişiler, kredilerini hemen hesaplarına atabileceklerdir. Kredi almak istiyorsanız, bu uygulama sizin 36 ay vadeye kadar kredi almanıza olanak sağlayacaktır. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@