Akbank 200 bin TL ödeme hazırladı! TC kimlik numarasına göre bu ay sonuna kadar ÖDENECEK!

ATM kartı bulunan müşterilere müjde: 50000 TL ödenecek ATM kartı bulunan müşterilere müjde: 50000 TL ödenecek

Akbank, banka hesaplarına 200.000 TL'ye kadar ödeme yapacağını duyurarak yeni bir kampanya başlattı. Bugün itibariyle başlayan kampanya, ay sonunda sona erecek.

Akbank'ın yeni nakit ihtiyaç kredisi kampanyası, nakit kredi kullanmak isteyen müşterilere uygun faiz oranları ve ödeme seçenekleri sunuyor. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen vatandaşların Akbank müşterisi olmaları gerekmektedir.

Bankanın resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamada, piyasadaki en uygun faiz oranlarının uygulanacağı belirtiliyor ve kampanyanın, yeni yıla yapılacak hazırlıkları finanse etme amacı taşıdığı vurgulanıyor. 200.000 TL tutarındaki kredi miktarı, 12 aya varan geri ödeme seçenekleriyle sunuluyor ve ihtiyaç kredisi veya borç kapatma kredisi olarak kullanılabiliyor. Banka, kredi başvurularını kredi notu ve gelir düzeyine göre değerlendirip uygun kredi limitleri sunmaktadır.

Akbank'ın bu kredi kampanyasından yararlanmak isteyenler, şubeye gitmeye gerek kalmadan internet bankacılığı veya SMS başvuru yöntemlerini kullanabilirler. Akbank, kullanıcı dostu mobil uygulaması aracılığıyla da başvuruları kolaylaştırmaktadır. Başvurularınızı hızlı bir şekilde yaparak bu fırsattan faydalanabilirsiniz.