Akbank 30 günlük yeni kredi paketi açıkladı, Akbank'tan 30.000 TL'ye kadar gelir belgesi istenmeyecek

Akbank, başlatmış olduğu yeni kampanya ile birlikte nakit kredi kullanacak olan vatandaşlara 30 günlük yeni bir kredi paketi açıkladığını açıkladı. Akbank 30000 TL'ye kadar gelir belgesiz 50000 TL'ye kadar da 36 ay vadeli kredi imkanından faydalandıracak. 

Akbank Bireysel kredi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşlar için yapılacak olan bu işlemlerde nakit kredi kullanacak olan kişilere 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi ödemesi gerçekleştirilmektedir. 

Akbank kredi başvurusu...

Akbank, Üzerinden İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvuru yapmak isteyen vatandaşlar, banka şubesine gitmeden SMS atabilir ve bu şekilde kredi başvurusu yapabilir. 

Akbank SMS atarak ihtiyaç kredisi vereceğini duyurdu! Başvuru yapanlara 100.000 TL'ye kadar nakit kredi verilecek! Akbank SMS atarak ihtiyaç kredisi vereceğini duyurdu! Başvuru yapanlara 100.000 TL'ye kadar nakit kredi verilecek!

Akbank İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak için cep telefonunuz üzerinden mesaj atmak istiyorsanız, kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı 44 25 numarasına mesaj olarak göndermeniz durumunda bu bankadan ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacaksın. 

44 25 numarası üzerinden yapılacak olan mesaj sonrasında onay almanız durumunda en yakın Akbank şubesine gidebilir ve işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Akbank ayrıca, Direkt uygulaması üzerinden de sizlere kredi imkanı sağlamaktadır. Akbank Direkt uygulaması üzerinden ihtiyaç kredisi başvuruları uygun faiz oranları ile birlikte vatandaşlara döktürmüş şekilde hemen aynı gün içinde ödenmektedir.