Akbank 40 bin TL ödeme verecek! TC kimlik son rakamları 0-2-4-6-8 olanlara destek!

Resmi gazetede açıklandı! Emekliye ek ödemeler verilecek ve bu ödemelerin limitleri belli oldu! Resmi gazetede açıklandı! Emekliye ek ödemeler verilecek ve bu ödemelerin limitleri belli oldu!

Akbank, resmi web sitesi üzerinden duyurduğu kampanya ile, uygun vatandaşlara belge gereksinimi olmadan 40.000 TL'ye kadar kredi başvurularını kabul edeceğini açıkladı. Akbank tarafından tüm 40.000 TL'ye kadar kredi arayan vatandaşlar için başlatılan bu kampanyada, nakit ihtiyacı olan bireyler 36 ay vadeli geri ödeme seçeneği ile hemen krediye erişebilecekler.

Akbank'tan bireysel kredi başvurusu yapmak istiyorsanız ve bankanın kredi şartlarını karşıladığınıza inanıyorsanız, bu kampanyaya katılarak diğer bankalara göre daha düşük faiz oranlarıyla hızlı kredilere erişebilirsiniz.

40.000 TL kredi başvurusu için

40.000 TL kredi başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar, banka hesabına sahip iseler bankanın çalışma saatlerini beklemeden anında fonlara erişebilirler. Akbank Direkt uygulaması aracılığıyla hızla 36 ay vadeli bir kredi başvurusu yapabilirsiniz. Akbank Direkt ile nakit ihtiyacı olan tüm vatandaşlara kredi sonuçları 5 dakika içinde sunulmaktadır. Akbank kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız, en yakın banka şubesini ziyaret edebilir veya cep telefonunuz aracılığıyla SMS göndererek bu kampanyaya katılarak 36 ay vadeli bir krediye erişebilirsiniz.