Akbank, 55 TL kredi tahsis ücretine karşılık 10 bin TL faizsiz kredi verecek. 12 ayda rahatlıkla ödeyebileceğiniz kredi için nasıl başvuru yapmanız gerektiğini açıklıyoruz. Banka müşterileri rahat bir nefes alacak. İşte faizi sıfır olan neredeyse bedavaya verilen krediye dair detaylar...

Müşteriler, ihtiyaç kredisi çekmek istediklerinde ciddi oranda yüksek faizlerle karşılaşabilmekte. Bu nedenle bankaların faizsiz kredilerine göz atıyorlar. Akbank, öyle bir kampanya yaptı ki elini çabuk tutanlar bir an önce başvurmalı. Çünkü kredide sıfır faiz olmasıyla beraber kredi tahsis ücreti dışında da ek bir ödeme yapılmayacak.

55 TL Kredi Tahsis Ücreti Var!

Çekeceğiniz 10 bin TL'lik kredinin yalnızca 55 TL'lik kredi tahsis ücreti bulunuyor. Bu durum kredide faiz oranlarını inceleyenler için resmen fırsat. 12 ayda rahatlıkla ödemenizi yapın. Faizsiz kredi fırsatında son gün gelmeden başvurunuzu gerçekleştirmeniz öneriliyor.

akbnkkreditablo

PTT'den emeklilere ek ödeme! PTT emekli maaşlarını alanlara 10 bin TL verecek! PTT'den emeklilere ek ödeme! PTT emekli maaşlarını alanlara 10 bin TL verecek!

Akbank Faizsiz Kredi Kimlere Veriliyor?

Faizsiz kredi, aktif olarak her müşteriye sunulmasa da belirli şartları karşılamanız durumunda sizler de yararlanabiliyorsunuz. Örnek vermek gerekir ise kredi notunuz, düzenli olarak aldığınız maaş ve bunu belgelendirebilmeniz ve bankadaki geçmişiniz gibi çeşitli detaylara dikkat edilebilir.