Akbank acil nakit ihtiyacı olanlara bu sabah müjde verdi! 3 ay ertelemeli, 50.000 TL SMS ile onay alıyor!

Akbank acil nakit ihtiyacı olanlar için bu sabah güzel haberi verdi. Şubeye gitmeden sadece SMS ile onay alan 50.000 TL kredi kampanyası başladı.

Ekonomi 11.08.2021 - 10:59 11.08.2021 - 10:59 Volkan Arık

Akbank, acil nakit ihtiyacı olan ekonomik anlamda sıkıntı çeken müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Özellikle son dönemlerde başlattığı hızlı kredi kampanyaları ile adından söz ettiren banka Şimdi de 7/24 şubeye gitmeden, kefilsiz, şartsız ve imzasız kredi dönemini başlatıyor. Akbank ihtiyaç kredisi 50.000 TL üst limitli olarak duyuruldu ve herhangi bir belge istenmiyor. SMS ile başvuru yapan var Anında onay alırken ödemeler ise ya ATM üzerinden ya da IBAN etti üzerinden yapılıyor. Peki Akbank ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır? Akbank kredi faiz oranları ne kadar?

Akbank sadece banka müşterilerine özel yeni bir kampanyaya daha imza atıyor. Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarında neredeyse dibe çeken banka Şimdi de gelir belgesi ya da imza olmadan kredi kampanyası başlattı. Akbank'tan 50.000 TL üst limitli kredi çekmek için şubeye gitmenize hiç gerek yok. Anında hazır olan krediniz doğrudan banka hesabınıza yatıyor ya da ATM üzerinden kredi çekmek mümkün hale getiriliyor. Akbank gösterileri herhangi bir evrak teslim etmeden ya da şubede sıra beklemek zorunda kalmadan hemen acil nakit ihtiyaçlarını dijital bankacılık kanalları üzerinden karşılayabiliyor. Peki Akbank kefilsiz gelir belgesiz kredi başvuru şartları neler? Akbank nakit kredi faiz oranları neler?

akbank-acil-nakit-ihtiyaci-olanlara-bu-sabah-mujde-verdi-3-ay-ertelemeli-50000-tl-sms-ile-onay-1

AKBANK HIZLI KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Akbank istemlerinde Temmuz ayının başlarında büyük bir sorun yaşanmış ve 48 saat boyunca bankacılık hizmeti verilememişti. Bu süreçte ciddi anlamda müşteri kaybı da yaşayan Akbank Hem yeni müşteriler kazanmak hem de müşterilerinin gönlünü almak için üst üste düşük faizli kredi kampanyaları yapmaya başladı. Akbank özür kredisi kampanyaları dilden dile dolaşırken Şimdi de hızlı kredi kampanyası başladı. Akbank hızlı kredi başvurusu bankanın dijital kanallar üzerinden yapılıyor ve herhangi bir keyfi ile imza ya da belge teslim etmek gerekmiyor. Online bankacılık hizmetlerini kullanarak 50.000 TL üst limitli krediyi hemen çekebilirsiniz.

AKBANK AĞUSTOS AYI KREDİ FAİZ ORANLARI NE KADAR?

Acil nakit ihtiyacı olan müşterilerine en uygun faiz oranları ile kredi imkanı sağlayan Akbank 50.000 TL üst limitli Kredi 36 ay vadeli olarak veriyor. Dijital bankacılık hizmetleri üzerinden başvuru yapabileceğiniz Akbank ihtiyaç kredisi için ödeyeceğiniz faiz oranı ise yüzde 1,55 olarak belirlendi. Şu anda güncel kredi kampanyaları içinde en düşük faiz oranlarını sunan Akbank aynı zamanda isteyen müşterilerine 3 ay geri ödemesiz Kredi sağlıyor. Yani 50.000 TL'ye kadar olan ihtiyaçlarınız için Akbank üzerinden hemen herhangi bir kefil ya da belge göstermeden kredi çekebilir aynı zamanda 3 ay ödeme ertelemeli kredi seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

akbank-acil-nakit-ihtiyaci-olanlara-bu-sabah-mujde-verdi-3-ay-ertelemeli-50000-tl-sms-ile-onay-2

AKBANK'TA 3 AY GERİ ÖDEME YOK

Akbank ihtiyaç kredisi ve Akbank özel kredisi kampanyaları tamamen banka müşterilerinin rahat ödeme yapmalarını sağlayabilmek adına uygun geri ödeme koşulları ile veriliyor. 36 Ay'a kadar vade yapan banka aynı zamanda 3 ay geri ödemesiz dönem sunuyor. Eğer isterseniz bu dönemden sonra kredinizi eşit taksitlerle ödemeye başlayabilirsiniz. Krediyi bugün çekmeniz halinde ödemesi 3 ay sonra başlayacak ve her ay düzenli olarak eşit taksitler halinde 36 ay vadeli krediyi ödeme imkanı elde edeceksiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@