Akbank 100.000 TL online kredi başvurusu kampanyası başlattı. Sizde Akbank üzerinden 100 bin TL'ye kadar artık bankaya gitmeden kredi kullanabilirsiniz. Bu kredileri kullanmak oldukça basit yöntemlerden oluşmaktadır. İnternet bankacılığı kullanarak hemen ihtiyaç kredisi başvurunuzu yapabilir ve ihtiyacınız olan tüm parayı hemen hesabınıza atabilirsiniz.

Akbank, ülkemizde sürekli olarak güncel kampanyalar yapan bankaların başında gelmektedir. Sizlerde bu banka üzerinden 100 bin TL'ye kadar anında kredi imkanından faydalanabilirsiniz. Kredi başvurusu daha önceki kampanyalarda 50.000 TL'ye kadar verilmekteydi. Bu kampanyaya katılım oldukça yoğun olması ve müşterilerin daha fazla kredi istemesini fırsat bilen Akbank, 100 bin TL'ye kadar banka politikalarına uygun olan müşterilere online kredi imkanı sağlamaktadır. Aldığınız kredi banka, bireysel ihtiyaç kredisi olarak geçecek ve en fazla 36 ay vade ile sizlere verilecektir. Sizlere bu yazımızda kredi başvurusu kimler yapabilir ve hangi şartlarda 100.000 TL onay alabilirsiniz bunun bilgilerini vereceğiz.

Akbank üzerinden 100 bin TL online kredi başvurusu nasıl yapılır?

Akbank üzerinden, 100.000 TL online kredi başvurusu yapmak istiyorsanız banka politikası ve sicili uygun olan müşteri olmanız gerekmektedir. Kredi başvurusu yaptığınız da 100.000 TL için kredi işlemi yapabilirsiniz. Bu işlem için kredi notunuzun en düşük 1250 ve üzerinde olması gerekiyor. Banka bu kredi başvurusunu yapan müşterilere hızlı ve otomatik olarak bir sorgulama yapacak ve bu sorgulamada kredi notu düşük olanlara otomatik olarak Red cevabı verecektir. Akbank üzerinden 100.000 TL kredi başvurusu yapacak olan müşteriler, ayrıca bu bankada bir hesabı olması ve banka hesabını üzerinden de bir internet bankacılığı şifresi alması gerekiyor. Aksi durumda online kredi kullanamazsınız ve bu sefer banka şubesine giderek gelir belgesi verme durumunda kalacaksınız. Verilen 100.000 TL online kredilerde banka hiçbir şekilde gelir belgesi istememektedir.

Akbank direkt kredi başvurusu

100.000 TL ve 36 ay vadeli, ayrıca 3 ay ertelemeli olarak alacağınız bu kredi başvurusunu bankanın resmi internet sitesine girerek veya bankanın mobil uygulaması olan Akbank Direkt uygulamasını indirdikten sonra Giriş yaparak işlem yapabileceksiniz. İnternet bankacılığı şifreniz ile giriş yaptıktan sonra, ana menüde karşınıza çıkan Akbank Direkt kredi sayfası üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz. Daha önce hiçbir bankadan kredi ve kredi kartı kullanmadıysanız bu bankadan sadece kredi kartı alacaksınız.

akbank-artik-bankaya-gelmeden-internet-uzerinden-100000-tl-veriyor-bankanin-muduru-aciklama-yapt1

100.000 TL'ye kadar online kredi onay almanız için tüm borçlarınızı düzenli ödüyor olmanız ve hiçbir gecikme yaşamamanız gerekmektedir. Ayrıca daha önce bu bankadan bir kredi kullandıysanız size uygun faizlerle daha yüksek limitler de kredi alabilirsiniz.

100.000 TL kredi başvurusu yaptığınızda daha düşük limitlerde onay alıyorsanız, kredinizi iptal etmeden en yakın banka şubesine giderek kimlik ve gelir belgenizi ile birlikte kredi limitiniz yükseltmeyi deneyebilirsiniz. Bankalar bu onayları otomatik olarak verdikleri için sistem üzerine ancak banka şubelerinden manuel giriş yaparak çıkabiliyorsunuz. Bunun için size en yakın Akbank şubesine gitmeniz gerekmektedir.