Akbank Başvuru Yapana 40000 TL Nakit Ödemesi Yapıyor

Son dönemde giderek artan yaşam pahalılığı, enflasyon ve yaşanan zamlar sonrası toplumun pek çok kesimi nakit sıkıntısı çekmeye ve gelir-gider dengesini korumakta zorlanmaya başladı. Acil nakit ihtiyaçlarını gidermek isteyen pek çok vatandaş ise bankaların faizli kredilerine başvuru yaptı. Ancak pek çok banka tarafından kefil, gelir belgesi vb. şartlar arandığından başvuruların pek çoğu reddedildi. İşte Akbank'den 2022 Ekim ayı müjdesi geldi! Akbank kefilsiz şartsız tam 40 bin TL nakit kredi dağıtıyor! Detaylar haberimizde sizlerle...

2022 yılı gelen zamlarla birlikte artan enflasyon ve yaşam pahalılığına sahne oluyor. Bu süreçte ekonomik açıdan zorluk yaşayan vatandaşlar ise soluğu bankalarda, kredi başvurusu yaparak alıyor. Bankaların kredi paketlerine yapılan başvurular ise kefalet, bordro (gelir), kredi notu vb. pek çok şart nedeniyle reddedilebiliyor. İşte bu noktada Akbank'den sevindiren müjdeli haber geldi. Akbank, 2022 Ekim ayı itibariyle başvuru yapanlara 40 bin TL nakit kredi dağıtacak! 

Daha önce pek çok bankaya müracaat etmesine ve başvuruda bulunmasına karşın olumlu yanıt alamayan vatandaşların imdadına Akbank yetişti. Akbank bu dönemde nakit sıkıntısı çeken tüm vatandaşlar için yeni kredi paketini duyurdu! 

Akbank Kefilsiz Şartsız 40.000 TL Kredi Desteği

QNB şifreniz varsa, başvuru yaparak 70000 TL ödeme verilecek! Bankaya gitmenize de gerek kalmayacak QNB şifreniz varsa, başvuru yaparak 70000 TL ödeme verilecek! Bankaya gitmenize de gerek kalmayacak

2022 yılında Akbank'den yepyeni kredi müjdesi tüm vatandaşları sevindirdi. Geliştirdiği hizmetlerle adından sıkça söz ettiren Akbank, yeni dönemde sunduğu kredi paketleri arasına 40 bin TL'lik düşük faizli ve kefilsiz-şartsız 40 bin TL kredi müjdesini de aldı. Akbank-Aktif Bank işbirliği ile sunulacak kredi paketi, 40 bin TL'ye kadar ihtiyaçları kapsayacak.

Vatandaşlar, eğitimden sağlığa, tatilden pek çok alana kadar tüm harcamaları için 40 bin TL Akbank kredi müjdesinden yararlanabilecekler. Maksimum 40 bin TL tutarındaki kredi paketinde vatandaş 10 bin TL'lik nakit için de başvuruda bulunabilecek.

Akbank 40 bin TL kredi desteğinde vade 36 ay, faiz oranı ise 2,49 olarak belirlendi. Bu çerçevede 10 bin TL kredi kullanan bir vatandaş, aylık 457,22 TL olmak üzere toplam 3 yılın sonunda 16.509,92 TL geri ödeme yapmış olacak.

Akbank Kredi Başvurusu için Gerekli Evraklar

Akbank'ın 2022 Ekim ayında devam eden 40 bin TL'lik kredi paketine başvuru için Kimlik Kartı, sürücü belgesi ya da ehliyet fotokopisi, ikametgah, maaş bordrosu, esnaflar için vergi levhası, gelir belgesi, oda ayı belgesi, TTSG belgesi, emekliler için maaş cüzdanı belgeleri aranmaktadır. Gerekli evraklarla başvuru yapan tüm vatandaşlar Akbank ile Aktif Bank işbirliğinde sunulan 40000 TL kredi desteğinden yararlanabilecekler.

Başvuru Nasıl Yapılır?

Akbank'ın yeni, 40 bin TL üst limitli kredisi için başvurular Akbank Şubelerinden veyahut internet bankacılığı üzerinden online olarak gerçekleştirilebilmektedir.