Akbank Başvuru Yapana 5000 TL üzerinde Kredi Verecek, Başvuru Yapmayanlar Kaçırmasın

Akbank Başvuru Yapana 5000 TL üzerinde Kredi Verecek, Başvuru Yapmayanlar Kaçırmasın. Son dakika duyurusu yapıldı. İşte detaylar...

Ekonomi 03.11.2021 - 10:22 03.11.2021 - 10:22 Vural Pars

Akbank üzerinden yapılan son dakika kampanyası ile birlikte en az 5000 TL'ye kadar hemen kredi onayı alabileceksiniz. Akbank yapmış olduğu ihtiyaç kredisi kampanyasında özellikle Kredi alamayan müşterilere öncelik tanıyacak ve kredi başvurusu onaylanması durumunda hemen aynı gün içinde Kredi kullandırımı yapacaktır. Akbank düşük faiz oranları ile başlatmış olduğu bu Kredi kampanyasında Kendi resmi internet sitesi üzerinden duyuru paylaştı. Bankadan yapılan açıklamada 18 yaşından büyük olan ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan müşteriler bir başvurularını internet üzerinden veya SMS ile yapabileceklerdir. 

Akbank üzerinden kredi kullanacak olan kişilerin ayrıca banka hesapları olması durumunda daha kolay bir şekilde hem masrafsız hem de düşük faizli Akbank direkt uygulaması üzerinden online kredi kullanabileceklerdir. 

Akbank online ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Akbank üzerinden yapılan duyuru ile birlikte Akbank online ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyen kişiler belirli şartlara uygun olarak bu kredileri hemen kullanabilecektir. Akbank online ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak için banka hesabınızın olması ve banka'dan internet şifresi alıp direkt uygulamasına girmeniz gerekmektedir. 

Akbank direkt uygulamasına giriş yaptıktan sonra kredi başvurusu yapan ve onay alan müşteriler 36 ay vadeye kadar 50.000 TL kredi lerini istedikleri zaman hesaba yatırabilir ve banka şubelerine gitmeden Kredi kullanmış olurlar. Akbank direkt uygulaması üzerinden vermiş olduğu ihtiyaç kredisi kampanyasında müşterilere hızlı bir şekilde sonuç verecek ve kredilerinde hızlı bir şekilde hemen değerlendirme yapılacaktır. 

akbank2021113

Sms kredi başvurusu nasıl yapılır? 

Akbank'ın yapmış olduğu Bu kampanyada SMS ile kredi başvurusu yapılıyor. Akbank SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen müşteriler cep telefonlarının mesaj kısmına girdikten sonra 4425 numarasına Kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaralarını göndermeleri gerekmektedir. Gönderilen mesaj sonrasında 5 dakika içerisinde sizlere Kredi sonucu gelecek ve sonuç sonrasında da hemen kredi onayı alabileceksiniz. 

İhtiyaç kredisi başvurusu Akbank üzerinden yapan kişilerin Kredi notuna bakılarak faiz oranlarından yararlandırılacak. Size en yakın Akbank şubesine gidebilir veya bankanın resmi internet sitesi üzerinden faiz oranlarını takip edebilir kredi başvuru şartlarını öğrenebilirsiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@