Akbank’tan esnafa destek kampanyası başladı. Sizde esnafsanız ve kredi ihtiyacınız varsa Akbank esnaf kredisi başvurusu yapabilir ve anında onaylı 100.000 TL’ye kadar aynı gün kredi kullanabilirsiniz. Akbank esnaf kredisi başvurusu nasıl yapılır, başvuru şartları nelerdir bunlardan bahsedeceğiz. İşte detaylar…

Akbank, bireysel ve ticari olan müşterilere kredi kampanyaları yapan bankaların başında gelmektedir. Sizlerde eğer bir ihtiyacınız olduğunda bu bankaya giderek hemen destek kredilerinden faydalanabilirsiniz. İhtiyaç kredisi olarak verilen bu kredilerde bireysel müşterilerine tanınan ayrıcalıklar, esnaf olan ve vergi levhası olan müşterilere de tanınır. Sizlerde eğer esnafsanız ve en az 1 yıldır vergi levhanız faalse 100.000 TL’ye kadar 60 ay vadeli olarak kredi kullanabilirsiniz. Üstelik bu limit üzerinde kredi almak istediğinizde de banka size kredi desteği verecektir. Şimdi sizlere yazımızda Akbank’ın son dakika olarak yayımladığı bu kredi kampanyası ile bilgiler vereceğiz.

Akbank Esnaf Kredisi Başvurusu Şartları

Akbank esnaf kredisi başvurusu yaptığınızda başvuru şartlarına uygun olmanız durumunda kredi alabilirsiniz. Eğer kredi başvurusu şartları uygun değilse, yaptığınız kredi başvurusunda onay alamayacaksınız. Kredi başvurusu yapan müşteriler, Türk vatandaşı olması durumunda ve 18 yaşından büyük olması durumunda onay alacaklardır. Ayrıca daha önceden bir banka çalışmanızın olması da önemlidir. Bu banka çalışması üzerinden kredi notunuz sorgulanacaktır. Kredi notu 1100 ve üzerinde olan kişiler Akbank esnaf kredisinden faydalanabilirler. Banka hesaplarınızda bir hacizlik durum varsa maalesef onay alamayacaksınız.

akbank-bu-sefer-esnaf-olanlara-kampanya-yapti-100000-tl-hemen-onay-verilecek

Akbank Esnaf Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Akbank üzerinden esnaf kredisi başvurusu yaptığınızda banka şartlarına uygun olan kişiler 100.000 TL’ye kadar aynı gün banka şubesinden kredi kullanabilirler. Bunun için size en yakın banka şubesine evraklarınız ile gitmeniz gerekiyor. Bankanın müşterilerden istediği evraklar şu şekildedir…

·         Kimlik Belgesi

·         Vergi Levhası

·         Bilançolar

·         Bankaya verilecek ipotekler (Varsa)

·         Muhasebeden alınacak evraklar

Bu evraklarınız ile başvurunuzu yaptığınızda hemen banka kredinizi sonuçlandıracaktır. Kullanmak için de aynı gün işlem yapabilirsiniz.

Akbank 100.000 TL Üzerinde Esnaf Kredisi Nasıl Alınır?

Eğer bu kredi kampanyasından yararlanmak istiyorsanız, bankaya bir ipotek vermeniz gerekmektedir. Banka vereceğiniz ipotek ile birlikte istediğiniz krediyi alabilirsiniz. Banka ev ipoteği, arsa ipoteği veya dükkan ipoteği kabul edecektir. Vereceğiniz ipoteğin ekspertiz değerinin %80’ine kadar banka size 60 ay vadeye kadar kredi verecektir. Sizlerde bu şekilde ihtiyacınız olan krediyi alabilirsiniz. Banka genel olarak kredilerin %50’sine kadar işlem yapmaktadır. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler, 400.000 TL değerinde bir ipotek verirse banka bu kişilere en fazla 200.000 TL ile 300.000 TL arasında kredi vermektedir. Bu kredileri ayrıca ödeyebilecek bir gelirinizin de olması gerekiyor. Bu geliri bankaya bildirmeniz gerekmektedir.

Sizlere bu yazımızda son dakika kampanyası olan Akbank esnaf destek kredisi kampanyası hakkında bilgiler verdik. Sizlerde bu şekilde kredi başvurusu yaparak destek kredisi alabilirsiniz.