Akbank bu yılın en düşük faiz oranları ile kredi kampanyasını duyurdu

Akbank bu yılın en düşük faiz oranları ile kredi kampanyasını duyurdu. Son dakika kredi kampanyası başladı. İşte detaylar...

Ekonomi 30.08.2021 - 11:33 30.08.2021 - 11:33 Vural Pars

Akbank bu yılın en düşük faiz oranları ile kredi kampanyasını duyurdu. Akbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişilere 100.000 TL'ye kadar ve 36 ay vadeli olarak Kredi vereceğini Kendi resmi internet sitesi üzerinden duyurdu. Banka 100.000 TL'ye kadar vereceği bu krediler de 36 ay vadeye kadar kredi işlemleri yapacak ve ilk taksit ödemesinde de 3 ay erteleme imkanı sizlere sunacaktır. Kredi almak isteyen kişiler 100 bin TL'ye kadar bu kredileri almak istiyorlarsa 36 ay vadeli olan işlemlerde ise düşük faiz oranları ile kredi kullanacaktır. 100.000 TL'ye kadar kredi kullanmak isteyen kişiler Akbank üzerinden sms ile başvuru yapabilir internet sitesi üzerinden başvuru yapabilir veya Akbank direkt uygulamasını kullanarak Bu banka üzerinden istedikleri zaman online ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirler.

Akbank üzerinden verilen kredi kampanyasının başvuru şartları belli oldu

Akbank 100.000 TL ye kadar düşük faiz oranları ile bu ay içinde Kredi kampanyasını başlattı. Eylül ayı sonuna kadar verilecek olan bu Kredi kampanyasında 100.000 TL'ye kadar düşük faiz oranları ile müşterilerine Kredi imkanı sunulacak. 100.000 TL'ye kadar kredi kullanmak isteyen kişilerin 1300 ve üzerinde bir kredi notunun olması şartı vardır. Kredi notu yüksek olan kişiler düşük faiz oranları ile kredi kullanabilecekleri gibi ayrıca bankanın yapmış olduğu yüksek limitli kredilerine de hızlı bir şekilde kimlikle ve gelir belgesiz olarak kullanabileceklerdir. Bankalar üzerinden icralık olan ve avukatlık olan kişiler maalesef kredi onayı olamazlar. Emekli olan kişiler ise emekli maaşlarını Akbank şubelerine taşıyarak hızlı bir şekilde yüksek limitli krediler kullanabilirler. 

akbankkk

Akbank kredi başvuruları yöntemleri...

Akbank üzerinden kredi başvurusu yapacak olan kişiler kredi başvuru yöntemlerinde merak ediyor. ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler Akbank üzerinden en kolay kredi başvuru yöntemlerinden bir tanesi olan Akbank direkt uygulamasını kullanarak Kredi başvurusunda bulunabilirler. Akbank hesabınız varsa bu banka üzerinden almış olduğunuz internet bankacılığı şifresi ile birlikte Akbank direkt uygulamasına girerek buradan direkt Kredi seçeneğini seçin ve kredi başvurusunu yapın. Başvuru yaptıktan hemen sonra banka size sonucu verecek ve onaylanan kredi hemen hesabınıza yatacaktır. 

Akbank üzerinden ayrıca SMS ile kredi başvurusu yapmanız mümkün. SMS ile kredi başvurusu yapmak isteyen müşteriler Kredi yazıp boşluk bırakıp t.c. kimlik numarasına 4425 numarasını mesaj olarak gönderebilirler.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@