Akbank çöktü mü? Akbank internet şube ve mobil uygulaması oturum kapandı hatası veriyor

Akbank çöktü mü? Akbank internet şube ve mobil uygulama oturumunuz kapandı hatası veriyor. Akbank ne oldu? Akbank ios ve android ile internet sitesinde işlem yapılamıyor. Akbank ne zaman düzelecek?

Ekonomi 05.07.2021 - 11:04 05.07.2021 - 11:05 Berkay Keskin

En çok kullanılan bankalar arasında yer alan Akbank çöktü mü? Akbank neden işlem yapılamıyor. Akbank internet sitesi ve Akbank mobil uygulama erişim sağlanamıyor. Akbank güvenlik nedeniyle oturumunuz çöktü hatası veriyor. Peki Akbank ne zaman düzelecek?

Akbank çöktü mü?

5 Temmuz pazartesi sabahı Akbank hesabı olanlar ve işlem yapmak isteyenler işlemi başarısız oluyor. Akbank girdiğiizde "Akbank oturumunuz güvenlik nedeniyle sonlandırıldı" isimli hata veriyor. Akbank ne zaman düzelecek, Akbank ne oldu vatandaşlar merak ediyor!

Akbank Oturumunuz güvenlik nedeniyle sonlandırıldı hatası çözümü!

Sabah saatlerinden itibaren Akbank internet şube, Akbank altın hesabı ve Akbank pos hattı çalışmıyor. Hem internet şube, hem mobil uygulamalarda Akbank oturumunuz güvenlik nedeniyle sonlandırıldı, lütfen tekrar deneyin hatası alıyor.

Akbank internet şubesine giremiyorum oturum kapanıyor hatası ne zaman düzelir?

Haftanın ilk günü olması ve bir çok işlemin devam etmesi nedeniyle Akbank gün içerisinde düzelmesi bekleniyor. Hem Akbank Twitter destek ve tüm akbank desteklerden konuyla ilgili binlerce müşteri dönüş bekliyor. Akbank şu an için cevap vermezken gün içerisinde sorunun hızlı bir şekilde çözülüp uygulamanın düzelmesi bekleniyor.

Akbank açıklama yaptı!

Akbank konuyla ilgili açıklama yaptı. "Akbank ilgili birimlerin incelenmekte olup sorunun en kısa sürede giderilmesi beklenmektedir" açıklaması yaptı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@