Akbank Direkt Mobil Kullanan Kişilere, 450 TL Nakit Veriyor, Başvuru Sayısı Var

Akbank Direkt Mobil Kullanan Kişilere, 450 TL Nakit Veriyor, Başvuru Sayısı Var. Akbank kendi kurmuş olduğu Akbank Direkt mobil uygulama üzerinden işlem yapacak olan kişilere 450 TL ödeyecek.

Ekonomi 28.06.2021 - 00:53 28.06.2021 - 00:54 Vural Pars

Bankalar son zamanlarda müşteri portföyünü genişletmek için büyük atılımlar yapıyorlar. Bankalardan kredi çekmek isteyenler ve kredi kartı başvurusu yapmak isteyenler sürekli kendilerine uygun bankaları araştırmaktadırlar. Bankalar genellikle müşterilere ücretsiz nakit vererek, kendi bankalarına çekmek istiyor. Son kampanya yapan bankalardan birisi olan Akbank, kendi yaptığı mobil uygulama sistemi olan Akbank Direkt uygulaması üzerinden kredi başvurusu alıyor. Ayrıca 450 TL'ye kadar ücretsiz puan para da veriyor.

Akbank şubelerine gitmeden yapacağınız bu başvuru da Akbank temassız kart alan ve Akbank Axess kredi kartı ile alışveriş yapan kişilere 450 TL nakit desteği veriliyor. Bu kazanılan nakit para, Akbank Axess kredi kartına yatacak ve daha sonraki alışverişlerinizde kullanacaksınız. Akbank 450 TL kazanma şansını çok az müşteriye sunacak. Bu yüzden biraz acele etmekte fayda var.

450 TL Chip Para Nasıl Kazanılır?

450 tl nakit banka tarafından sunulan bir destek parası. Bu parayı alabilmeniz için son zamanlarda da özellikle tercih edilen temassız kart özelliğini, Akbank Axess kartında açmanız gerekmektedir. 1 Temmuz ve 20 Temmuz arasında Axess kart için temassız üye olan kişiler, ilk yapacakları alışveriş sonrasında chip para kazanacaklardır. 

Akbank kendi müşterilerine özel olarak hazırladığı bu kampanya ile birlikte, Temassız Müşteri olan kişilerin, 450 TL'ye kadar chip paraları alışveriş sonrasındaki ay hesaplarına yatacaktır. 01 - 20 Temmuz tarihleri arasında başlayacak olan bu kampanya, yapacağınız alışverişlere göre de şekillenmektedir. Akbank Direkt uygulamasını kullanan kişiler, 450 TL nakit avans haricinde 5000 TL'ye kadar da artı para alabileceklerdir. 

akbank-direkt-1

Akbank 5000 TL Artı Para Nedir?

Müşterilerin merak ettiği Akbank artı para, hesabınız üzerinden tanımlanan bir kredili mevduat hesabıdır. KMH olarak da bilinen bu para Akbank müşterilerine verilmektedir. Akbank artı para almak istiyorsanız, Akbank Direkt uygulamasına girerek, buradan KMH başvurusu yani Artı Para başvurusu yapabilirsiniz. Değerlendirme sizin kredi notunuza göre yapılacak ve sonucu hemen söylenecektir. Akbank 5000 TL artı para başvurusu yapmak isteyenler, onay aldıktan sonra bu parayı kullanabilirler. Detayları bankanın resmi internet sitesinden de öğrenebiliyorsunuz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@