Akbank Direkt Online 50 bin TL Kredi Veriyor, Duyurusu Yapıldı

Akbank Direkt Online 50 bin TL Kredi Veriyor, Duyurusu Yapıldı. Son dakika para ihtiyacı olan kişilere, son dakika ödemesi yapıldı. İşte detaylar...

Ekonomi 01.09.2021 - 18:29 01.09.2021 - 18:29 Vural Pars

Akbank Direkt Online 50 bin TL Kredi Veriyor . Acil nakit ihtiyaçlarına müşterilerine daima yanında olmak adına her türlü hizmeti sunan Akbank'ın avantajlı kampanyaları devam etmektedir.

Pandemi nedeni ile müşteri ve çalışan kapasitesini düşürmemek adına çeşitli yollara başvuran bankalar mobil uygulamadan  işlemlerini gerçekleştirmek adına internet ağı üzerinden müşterilerinin her türlü işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Akbank Mobil uygulaması üzerinden gelişmiş uygulama ile telefonunuzu sallayarak ne kadar kredi çekebileceğinizi öğrenebilirsiniz. İhtiyaç anında şubeye uğramaksızın bu işlemi yapabilir parayı anında hesabınıza geçirebilirsiniz. 7/24 saat başvuru yapacağınız bu kredilerin onayı da en kısa sürede cevaplandırılıp belge, imza gerekmeksizin ihtiyacınız olan veya size çıkan kredi tutarını hesabınıza aktarabilirsiniz.

Kredi notu düşük olmayan Akbank ve diğer bankalara düzenli ödeme yapmış olan müşteriler dilediklerince rahat bir şekilde isterlerse 100 bin TL'ye kadar Kredi imkanı bulabilirler.

Başvuru yapacak kişinin Akbank direkt üzerinden kredi alabilmesi için başvuru yapacak kişinin Akbank karta ihtiyacı vardır. Akbank kart başvurusu için Akbank’ın resmi internet sitesi üzerinden gerekli bilgileri doğru şekilde doldurup başvuru yapmanız mümkündür. Eğer ücretli veya emekli çalışan iseniz bazı başvuru belgelerine ihtiyacınız vardır.

Bu belgeler ile birlikte en yakın Akbank şubesine giderek başvuru yapıp kısa sürede sonuç alabilirsiniz. Sonucunuz en kısa sürede SMS yada mail olarak tarafınıza iletilir. İletilen bilgi ile en kısa sürede en yakın Akbank şubesine yada evinize kadar kartınız gönderilir.

Kartınız tarafınıza iletildikten sonra üzerinde bulunan kart bilgilerini Akbank direkt üzerine giriş yapın. Bu sayede kısa sürede kartınız aktive olup kullanıma başlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Üzerinden Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Başvuru yapacak kişi kart bilgilerini girdikten sonra Akbank direkt üzerine giriş yapar. Sonrasında kredi başvuru kısmından gerekli bilgileri doldurup başvurusu tamamlanır. Ancak kişinin başvurusu için bazı belgeleri şubeye götürmesi istenebilir.

akbank-direkt-online-50-bin-tl-kredi-veriyor-duyurusu-yapildi1

Bu belgeler genelde gelir belgesi ve kişinin ücretli çalışan ise aylık gelir belgesi ve Emekli ise emeklilik cüzdanı gereklidir. Bunlarla birlikte son 3 aya ait telefon harç elektrik, su ve doğalgaz faturası gereklidir. Bu belgeler eğer banka üzerinde bulunmaz ise istenir.

Kişinin daha önceki çektiği bir kredi bulunuyor ise bu krediden yarar alamaz. Bununla birlikte ödenmemiş kredi ve kredi kartı borçları da bu krediyi almamanız için sebepler arasında yer alır. Buna ek olarak kişinin başvuru yaptığı kredi tutarı ve faiz oranı kişinin kredisindeki vade imkanını belirler.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@