Akbank Duyurdu: Acil Nakit İhtiyacı Olanlara Özel Nakit Desteği, 3 Ay Ödeme Yapmayacaksınız

Akbank Duyurdu: Acil Nakit İhtiyacı Olanlara Özel Nakit Desteği, 3 Ay Ödeme Yapmayacaksınız. Akbank son dakika duyurusunu paylaştı. İşte verilecek kredi miktarı ve başvuru aşamaları...

Ekonomi 28.06.2021 - 17:51 28.06.2021 - 17:51 Vural Pars

Hızlı ve anında kredi almak isteyenlerin ilk tercih ettiği banka Akbank'tır. Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi alacak kişilere banka yeni bir kampanya hazırladı. 100.000 TL'ye kadar verilecek olan bu kredilerde banka hemen sonucunu verecek ve bu sonuca göre kredileri kullandıracaktır. İhtiyaç kredisi kullanacak olan Akbank müşterisi bu kredileri şubelere gitmeden de alacak. Son dakika resmi internet sitesi ve banka şubelerinden yapılan duyuru ile birlikte, resmen kredi kampanyası başladı. 

90 gün yani 3 ay ertelemeli verilecek bu krediler, kredi alacak olan tüketiciye rahat bir nefes aldıracak. Akbank üzerinden belirlenen ve anında sonuca ulaşan bu kredilerde, özellikle mobil uygulama üzerinden kredi alacaklara daha büyük müjdeler var. Banka bu kişilere düşük faizli onay vereceği gibi ayrıca banka masrafsız kredi seçeneklerini de akbank mobil uygulaması üzerinden sunacaktır. 

Banka Duyurusunu Paylaştı! Başvuru Ekranı Açıldı!

Akbank üzerinden kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, başvuru yapacak olan kişinin belirli şartlara uygun olması gerekiyor. Daha önce banka çalışması olan, bankalar ile arası iyi olan kişiler, bu kredileri kullanabileceklerdir. Banka Akbank olarak, kredi notu 1200 ve üzerinde olan kişilerin kredilerini değerlendireceklerdir. 1200 ve üzerinde bir kredi notunuzun olması durumunda banka kredi değerlendirmesini yapar ve bu şekilde sizlere onay verir. 

Acil nakit ihtiyacı bilindiği gibi son zamanlarda oldukça sıkıntılı bir durum. Bu durumu önemseyen vatandaşlarda kredi başvurularını yapmak istemektedirler. Kredi başvurusu yaparken de hangi bankadan kredi kullanmak istiyorsanız, o bankanın kredi politikalarını araştırmalısınız. Akbank diğer bankalara nazaran daha kolay onay veren bankadır. 

Akbank Direkt Kredi 

Akbank Direkt internet bankacılığı üzerinden bu kredi için duyuru yaptı. Kredi kullanmak isteyenler, belirli şartlara göre kredilerini alabileceklerdir. Akbank Direkt uygulaması üzerinden kullanılacak olan bu krediler hemen hesaba yatan krediler olduğu için, banka kredi notu yüksek kişilerin başvurularını onaylayacaktır. Akbank Direkt uygulaması üzerinden işlem yapacak kişiler, 36 ay vadeli ve 3 ay ertelemeli kredi imkanını da bu uygulama üzerinden sunacaktır. Banka hesabınız varsa, Bankanın hesabı üzerinden alacağınız internet bankacılığı şifresi ile birlikte, Akbank Direkt uygulamasına girebilir ve buradan kredi başvurusu yapabilirsiniz. 

akbank-12

SMS ile Kredi Onayı

Cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek buradan Kredi yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı da yazarak 4425 numarasına gönderin. Mesajı gönderdikten 5 dakika sonra sizlere kredi sonucu gelecek ve onaylanan kredinizi en yakın banka şubesinden kullanabileceksiniz. İhtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyenler, banka kredi politikalarına göre uygun olursa, cep telefonuna SMS ile sonucu gelecektir. SMS ile onaylanan kredilerde, Akbank Direkt uygulaması üzerinden kullandırılmaktadır. Ayrıca 444 25 25 numarasını arayarak kredi başvurusu yapılıyor. Müşteri hizmetleri numarasını aradıktan sonra ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir, başvuru yaptığınız kredinin sonucunu da öğrenebilirsiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@