Akbank duyurdu! Banka kartınıza ödeme limitleri belli oldu! Son dakika: 34000 TL nakit ödemesi alın!

Akbank üzerinden başlatılan yeni kampanyada 34000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar için uygun faizlerle kredi ödemeleri gerçekleştirileceği açıklandı. Akbank 34000 TL İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar için başlattığı bu kampanyalarda, nakit kredi kullanacak olan kişilere 36 ay vadeli kredi ödemesi gerçekleştirmektedir. 

Acil ihtiyacınızın olması durumunda başvurunuzu gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi alabileceğiniz ve onay alabileceğiniz bu kampanyalara katılarak sizlerde 5 dakika içerisinde sonuç alabilirsiniz. 

Akbank ihtiyaç kredisi

Akbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsunuz ve banka kredi şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, sizlerde başvurularınızı gerçekleştirerek, acil ihtiyacınız için bu bankaya gelerek hemen 34000 TL kredi alabilirsiniz. 

2000 sonrası sigortalılar dikkat kesildi! Emeklilik için sıra geldi! 2000 sonrası sigortalılar dikkat kesildi! Emeklilik için sıra geldi!

Cep telefonunuz üzerinden SMS ile başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz gibi Akbank Direkt uygulamasını kullanarak, banka şubelerine gitmeden işlemlerinizi mobil uygulamalar üzerinden de yapabilirsiniz. Acil para ihtiyacı olan ve direkt uygulaması üzerinden kredi kullanacak olan vatandaşların banka kredi puanı 1500 ve üzerinde olması durumunda, işlemlerini gerçekleştirerek, kredi alacağını söyleyebiliriz. 

SMS ile başvuru 

Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, başvuru şartlarına uygun olan vatandaşlar, nakit ihtiyacı olmaları durumunda, şubelere gitmeden cep telefonları üzerinden başvuru yapabilir. Kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına göndermeniz durumunda, Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacaksınız. başvurularını gerçekleştirerek, kredi onayı alan tüm vatandaşları acil ihtiyaçları olması durumunda istedikleri zaman, Akbank şubeleri üzerinden de kimlikleriyle birlikte gelir belgesiz ihtiyaç kredisi alabilmektedir.