Akbank duyurdu: SMS atanlara 30.000 TL ödeme geldi. Başvuru yapacak olan kişilere son dakika haberi geldi. İşte detaylar...

Ziraat Bankası Banka Hesabı Olanlar Dikkat! Bankadan Hemen Aynı Gün 100.000 TL Ödeme! Ziraat Bankası Banka Hesabı Olanlar Dikkat! Bankadan Hemen Aynı Gün 100.000 TL Ödeme!

Akbank üzerinden başlatılan son dakika kampanyasında nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için hızlı birşekilde işlem yapılarak kredi imkanı sağlanacağı duyuruldu. Akbank, SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusunu yapacak olan kişiler başvurularını gerçekleştirmek istiyorlarsa hemen işlemlerine, kendi kredi puanına göre gerçekleştirecek ve TC kimlik numarası üzerinden yapılacak olan sorgulama ile birlikte kredi onay alabileceklerdir. 

Bireysel müşterilerin, başvurularını gerçekleştirebileceği bu kredi kampanyasına katılmak istiyorsanız, banka kredi puanınızın 1200 ve üzerinde olmasına dikkat edin. 30000 TL'ye kadar gelir belgesiz 30000 TL üzerindeyse banka gelir, belgeli olarak sizlere kredi imkanı sunmaktadır. yapacağınız SMS Kredi başvuru sonrasında onay alırsanız size en yakın Akbank şubesine giderek kredi kullanımını gerçekleştirebilirsiniz. 

Akbank SMS ile Başvuru 

Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan vatandaşlar SMS ile kredi kullanmak istiyorlarsa, bankanın SMS Kredi servisi olan 44 25 numarasına mesaj atarak, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilir. Akbank, SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, 5 dakika içerisinde kredi sonucunu öğrenebilir ve hemen kredi onayı almaları durumunda en yakın banka şubesinden onaylı tutarı, kullanabilir. 

akbank-10000-tl-hesaplara-odeme-yapiyor-18-yasindan-buyuk-herkes-aliyor

Akbank üzerinden SMS ile kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, kredi yazın boşluk bırakın, TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına gönderin. Gönderilen mesaj sonrasında banka 5 dakika içerisinde sizlere kredi sonucu hakkında bilgiler verecek, onaylanan kredi tutarını, hemen kendi hesabınıza yatıracaksınız. Akbank ATM'si, Akbank müşteri hizmetleri numarası ve Akbank'ın resmi internet sitesi üzerinden de istediğiniz zaman ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabiliyorsunuz.