Akbank Duyuru Yaptı, Direkt Uygulamasını İndirenlere 25000 TL Ödenecek

Akbank Duyuru Yaptı, Direkt Uygulamasını İndirenlere 25000 TL Ödenecek. Akbank'tan yeni kredi kampanyası başladı. Detaylar haberimizde...

Ekonomi 05.09.2021 - 08:37 05.09.2021 - 08:38 Vural Pars

Akbank Direkt Üzerinden 25 bin TL Kredi Veriyor. Akbank yakın zamanda yaptığı duyuru ile müşterilerine ve yeni gelen Akbank müşterisi olmak isteyen vatandaşlar için 25 bin TL kredi vereceğini duyurdu. Akbank Mobil uygulamasını yükleyip giriş işlemlerinizi tamamladıktan sonra telefonunuzu sallayarak ne kadar kredi çekebileceğinizi öğrenebilirsiniz.

İhtiyaç anında şubeye gitmeden bu işlemi yapabilir paranızı anında hesabınıza geçirebilirsiniz. 7/24 saat başvuru yapacağınız bu kredilerin onayı en kısa sürede cevaplandırılır belge, imza gerekmekmeden ihtiyacınız olan veya size çıkan kredi tutarını hesabınıza aktarabilirsiniz.

Akbank Direkt Kredisi

Kredi ve kredi kartı borçlarını düzenli ödemiş Kredi notu düşük olmayan Akbank ve diğer bankalara düzenli ödeme yapmış olan müşteriler dilediklerince rahat bir şekilde 25 bin TL Kredi imkanı bulabilirler. Başvuru yapacak kişinin Akbank direkt üzerinden kredi alabilmesi için başvuru yapacak kişinin Akbank kredi veya hesap kartına ihtiyacı vardır.

Akbank kart başvurusu için Akbank’ın resmi internet sitesi üzerinden gerekli bilgileri doğru şekilde doldurup başvuru yapmanız mümkündür. Şubeden başvuru yapıp anında onaylanıp onaylanmadığını öğrenmek istiyor iseniz gelir belgesi ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlık kimlik belgeniz yanınızda olmalıdır. Bu belgeler ile birlikte en yakın Akbank şubesine giderek başvuru yapıp kısa sürede sonuç alabilirsiniz.

Sonucunuz en kısa sürede SMS yada mail olarak tarafınıza iletilir. İletilen bilgi ile en kısa sürede en yakın Akbank şubesine yada evinize kadar kartınız gönderilir. Kartınız tarafınıza iletildikten sonra üzerinde bulunan kart bilgilerini Akbank direkt'e giriş yapabilir bu sayede kısa sürede kartınız aktive olup krediniz kredi kartınız ve başvurmuş olduğunuz krediyi hesabınıza aktarıp kullanıma başlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Üzerinden Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Başvuru yapacak kişi kart bilgilerini girdikten sonra Akbank direkt üzerine giriş yapar. Sonrasında Başvuru, kredi başvuru kısmından gerekli bilgileri doldurup başvurusu tamamlanır. Ancak kişinin başvurusu onaylandıktan sonra eski müşteri olmayanlar parayı çekebilmek uada hesaplarına geçirebilmek için bazı belgeleri şubeye götürmesi istenebilir. Bu belgeler genelde gelir belgesi ve kişinin ücretli çalışan ise aylık gelir belgesi ve Emekli ise emeklilik cüzdanı gereklidir. Bunlarla birlikte son 3 aya ait telefon, elektrik, su ve doğalgaz faturası gibi belgelerden herhangibiri gereklidir.

akbank-duyuru-yapti-direkt-uygulamasini-indirenlere-25000-tl-odenecek1

Bu belgeler eğer banka üzerinde bulunmaz ise istenir. Kişi bankadan daha önceki çektiği bir kredi bulunuyor ise bu krediden yararlanamaz. Bununla birlikte ödenmemiş kredi ve kredi kartı borçları da bu krediyi alamamanız yada olumsuz sonuçlanma gibi sebepler arasında yer alır. Buna ek olarak kişinin başvuru yaptığı kredi tutarı ve kredi notu kredinin faiz oranı kişinin kredisindeki vade imkanını belirler.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@