Akbank, emekli promosyonunda tartışmaları ortadan kaldırıyor. 2023 yılının en yüksek tekliflerinden birine imzasını attı. Emekliler bu promosyon ödemesini almak için yarışa girecek. Banka, kamu bankalarını gerisinde bırakarak güncel promosyon teklifini sundu. Peki Akbank emekliye kaç TL ödüyor?

Akbank, sunduğu kampanyaların yanı sıra son gelişmelerle de farkını ortaya koydu. Banka, yüksek emekli promosyon ödemesi yapacağını duyurdu. Bu son dakika gelişmesine ithafen hangi bilgiler verildi? 2023 yılında milyonlarca emeklinin gözü yüksek promosyon ödemesi yapan bankalarda olacak. Haliyle EYT'den emekli olanlar da bu kervana eklenince talebin daha da artacağı tahmin ediliyor.

15 Bin TL Ödeme İçin Bankadan Açıklama! Emekliler Nisan Ayında Paraya Para Demeyecek! 15 Bin TL Ödeme İçin Bankadan Açıklama! Emekliler Nisan Ayında Paraya Para Demeyecek!

Akbank Emekli Promosyonu Güncel

0 - 3.499 TL arasında emekli maaşı alanlar için 4.200 TL
3.500 TL - 7.499TL arasında emekli maaşı alanlar için 4.850 TL
7.500 TL - 9.999    arasında emekli maaşı alanlar için 6.250 TL
10.000 TL ve üzerinde emekli maaşı alanlar için 7.000 TL promosyon ödemesi hesaplara tanımlanacaktır.

emeklimaas_11zon

Başvuru Yapanlar Hesabını Kontrol Etsin

Promosyon başvurusunda bulunanlar, ilk emekli maaşın yatacağı tarihten itibaren hesabını kontrol edebilir. Emekli promosyon ödemesinin en kısa sürede hesaba aktarılacağı ifade ediliyor. Bankanın promosyon ödemesinin yanı sıra emekli maaş müşterisi olduğunuz için pek çok avantajından yararlanabileceğinizi hatırlatalım. Tüm bunların yanı sıra düşük faizli kredi arayışı içerisinde olan emekliler için de bazı kampanyalar düzenlenmekte. Kredi tekliflerini mobil uygulama üzerinden kontrol edebilir veya banka şubesi üzerinden yüz yüze görüşerek gerekli bilgileri elde edebilirsiniz.