Akbank Emekliye Duyurdu, Sadece Emekli Olanlara Ödeniyor

Son dakika banka açıklaması geldi. Akbank Emekliye Duyurdu, Sadece Emekli Olanlara Ödeniyor. Emekli olan kişilere anında ödeme yapılacağı banka tarafından duyuruldu. İşte yeni kampanya...

Genel 24.08.2021 - 11:13 24.08.2021 - 11:13 Vural Pars

Akbank emekliye son dakika kampanyası başlattı. Son dakika haberi olarak verilen Akbank emekli kampanyasında emekli olan kişilere 100.000 TL'ye kadar acil ihtiyaçları için kredi ödemesi yapılacak. Emekli olan kişiler, banka kredi şartlarına uygun olması durumunda, 36 ay vadeye kadar ve 3 ay ertelemeli Akbank emekli kredisini kullanabilecek. İhtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyenler, belirli şartlar dahilinde kredilerini hemen hesaplarına atabilecekler. Akbank'tan yapılan son dakika açıklaması ile birlikte, Akbank üzerinden emekli maaşı almayan kişiler, bankadan borç kapatmalı kredi alabilecekler. Banka düşük faiz oranları ile kredi imkanı sağlamaktadır. 

Akbank Emekli Kredisi Şartları Nedir?

Akbank üzerinden emekliye veriecek olan bu kampanyada, emekli kredisi kampanyasına katılacak olan kişiler, belirli şartlara uygun olarak hemen onay alabileceklerdir. Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak istiyorsanız, başvuru şartlarına uygun olmanız yeterli olacaktır. Akbank emekli maaşını kendi bankasından alan kişilere 100.000 TL'ye kadar sadece kimlikle, aldıkları maaşa göre kredi onayı verecektir.

100.000 TL'ye kadar kredi kampanyasına katılan kişiler, diğer bankalardaki borçlarını da kapatarak onay alabileceklerdir. Akbank emekli kredisi ayrıca kişilerin kredi notuna göre faiz oranları ile işlem yapılıyor. Daha öncelerde bankalar ile arası iyi olmayan, icralık ve avukatlık durumu olan kişiler, bankadan onay alamazlar. Ancak banka kredi borçları veya kredi kartı borçları yüzünden icralık olan kişiler, bu icralık borçlarını kapatırsa onay alabileceklerdir.

akbank-emekliye-duyurdu-sadece-emekli-olanlara-odeniyor1

Başvurular Nasıl Yapılacak?

İhtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız, başvuru için banka şubelerine gidebilir veya bankanın sizler için sunduğu uzaktan kredi başvurusu yöntemlerini kullanabilirsiniz. Akbank üzerinden 100.000 TL emekli kredisi için bankanın resmi internet sitesi olan akbank.com.tr adresinden de kredi başvurusu yapabilirsiniz. Buradaki ihtiyaç kredisi başvuru formunu eksiksiz doldurarak, sonucunuzu 5 dakika içinde öğrenebilirsiniz.

Emekli olan kişiler ayrıca SMS ile başvuru yapabilir. Kredi yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı 4425 numarasına mesaj olarak atın. Bu şekilde emekli kredisi kampanyasına katılmış olacak ve 5 dakika içinde kredi sonucunu öğrenmiş olacaksınız. Banka sizlere hemen sonuç verecektir. Detaylı bilgileri 444 25 25 numarasından da öğrenebilirsiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@