Akbank Esnaf Olanları da Unutmadı! Esnaf Kredisi en az 50.000 TL Verileceği Duyurusu İnternet Üzerinden Yapıldı

Akbank Esnaf Olanları da Unutmadı! Esnaf Kredisi en az 50.000 TL Verileceği Duyurusu İnternet Üzerinden Yapıldı. Sizlerde esnaf olmanız durumunda SMS atarak kredi onayı alabileceksiniz. İşte detaylar

Ekonomi 17.07.2021 - 10:37 17.07.2021 - 10:38 Vural Pars

Son Dakika: Akbank Esnaf Olanları da Unutmadı! Esnaf Kredisi en az 50.000 TL Verileceği Duyurusu İnternet Üzerinden Yapıldı. Sizlerde esnaf olmanız durumunda SMS atarak kredi onayı alabileceksiniz. Akbank yaşadığı sıkıntılı günler ile birlikte, müşterilerine yeni kampanyalar yapmaya devam ediyor. İhtiyaç sahibi olan bireysel müşterilere verilen krediler esnaflara da verileceği açıklandı. En az 50 bin TL'ye kadar onay verilecek. 

Esnaf olan kişiler bankalardan ihtiyaç kredisi gibi tüm ihtiyaçları gibi kredi başvuruları yapabilmektedirler. Bu krediler bireysel değil bankalar tarafından ticari olarak verilmektedir. Esnaf olan kişilerde ihtiyaç durumlarında bankaların bu kredi kampanyalarına başvuru yaparak ihtiyaçlarını karşılarlar. Akbank’ta esnaf olan kişilere ve yeni iş yeri açacaklara sürekli güncel kampanyalar yapmaktadırlar. Akbank üzerinden başvuru yapıldığı zaman banka şartlarına uygun olmanız durumunda hemen kredi onayı alabileceksiniz. KOBİ müşterisi olan ve bu bankadan pos cihazı kullanan müşterilerde ayrı kredi faizlerinden yararlanarak kredi başvuruları yapabilmektedirler. Sizlere bu yazımızda Akbank esnaf kredisi ve başvuru şartları hakkında bilgiler vereceğiz.

Akbank Kredi Kampanyası Esnaf Kredi Paketi

Akbank kobi olan müşterilere sürekli güncel kampanyalar yapmaktadır. Yatırım desteği adı altında da kredi başvurusu yapacağınız bu bankadan Akbank esnaf kredisi adı altında başvuru yaparsanız ödeme tablosunu da kendi ödemenize göre oluşturabileceksiniz. Akbank para ihtiyacı olan esnaf vatandaşlara kredi verirken 6 ay vadeye kadar ertelemeli kredi başvurusu da yapacağınızı söylemek istiyoruz. Kredi ödemelerini ise 3 ayda bir veya 6 ayda bir olarak da yapabilirsiniz. Bu tamamen size kalmış ve ödeme gücünüze bağlı bir durumdur. Dilerseniz de aylık taksitlerle borcunuzu ödeyebilirsiniz.

Akbank kredi başvurusu için SMS ile 50.000 TL’ye kadar kredi vermektedir. Dilerseniz şimdi bu kredinin nasıl alındığını ve başvuru aşamalarının ne olduğundan bahsedelim.

akbank-1241241

Akbank SMS Kredi Başvurusu ile Esnaf Kredisi

Bu kredi için cep telefonunuzdan mesaj atacaksınız. SMS kredi başvurusu için yapmanız gereken GONLUNEGOREODE yazıp boşluk bırakıp TC KİMLİK numaranızı 4425’e göndermenizdir. Bu şekilde anında kredi başvurusu yapmış olacaksınız. Kredi başvuru sonucu olumlu ise hemen banka şubesine giderek krediyi kullanabilirsiniz. 50.000 TL’ye kadar 36 ay vadeli kredi  için bu şekilde başvuru yapacaksınız. Eğer bankaya giderek kredi almak istiyorsanız daha yüksek limitlerde işlem yapabilirsiniz.

Akbank Esnaflara Taşıt Kredisi

Esnaf olan ve taşıt ihtiyacı için kredi almak isteyenlere de banka 3 ay ertelemeli sıfır ve ikinci el araç kredisi vermektedir. Kredi başvurusu için banka şubelerine evraklarınız ile başvuru yapmanız gerekiyor. Başvuru sonrasında kredi faiz oranlarını öğreneceksiniz. Kredi onayı aldıktan sonra satış işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve şirketinizin üzerine araç alabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@