Akbank Garanti Bankası ve Yapı Kredi Bankası hemen ödemeli kredi verecek! 7 gün içinde başvuru yapın!

Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para! Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para!

Akbank Garanti Bankası ve Yapı Kredi Bankası üzerinden çıkartılan farklı bir kampanyada nakit kredi kullanmak isteyen vatandaşları belirli şartlar altında 70. 000 TL’ye kadar çıkan rakamlarla 7 gün içinde düşük faizli kredi verilmektedir. Akbank Garanti Bankası ve Yapı Kredi Bankası yapmış oldukları bireysel ihtiyaç kredisi kampanyasının yanında vatandaşlara vermiş oldukları bu kredilere şartlara uygun olarak hızlı bir şekilde kredi işlemlerinizi gerçekleştireceğini duyurdu.

Akbank Garanti Bankası ve Yapı Kredi Bankası üzerinden sizlerde başvurularınızı gerçekleştirmek istedikleri taktirde, banka kredi kullanmak isteyenler adına başvuruları gerçekleştirmek için önce banka kredi puanınızı sorgulamasını yapmalı ve banka kredi puanınıza göre, onay almanız gerekmektedir. Akbank kredi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, nakit ihtiyacı olmaları durumunda, şubelere gitmeden SMS atarak veya internet bankacılığını kullanarak kredi başvurularında bulunabilir, onaylanan krediler 24 ay vadeli 70000 TL olarak kendi hesaplarına yatırılabilmektedir.

AKBANK

Kişi, Akbank üzerinden kredi başvurusunda bulunmak istiyorsa başvuruyu gerçekleştirmek için şubelere gitme zorunluluğu olmadan işlemlerini kolay bir şekilde ve hemen hızlı bir şekilde cep telefon üstünden SMS atarak yapılabilmektedir. Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isterse vatandaş, kredi yazın boşluk bırakmalı, TC kimlik numaranızı yazıp boşluk bırakarak ve aylık gelirini yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına göndermelidir.

Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak, kredi şartlarına uygun olan bütün vatandaşlar nakit kredi almak istiyorlarsa, 3 ay ertelemeli olarak başlatacakları bu kredi kampanyaları ile birlikte 36 ay vadeli kredileri hesaplarına yatırarak kullanabilmektedirler. Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, onay almaları durumunda, Akbank Direkt uygulaması üzerinden de kredi kullanılabilmektedir.