Akbank, Garanti Bankası ve Ziraat Bankası Açıkladı! Gelir Belgesiz Ödeme Verileceği Açıklandı!

Akbank, Garanti Bankası ve Ziraat Bankası üzerinden nakit almak isteyenlere hemen ödeme! Uygun faiz oranları ile birlikte gelir belgesiz Akbank, Garanti Bankası ve Ziraat Bankası üzerinden kredi ödemesi verilmektedir. Nakit kredi alacak kişilere, uygun faizlerle kredi ödemeleri verilecektir. Akbank, Garanti Bankası ve Ziraat Bankası gelir belgesiz kredi başvurusu yapacak olan kişilere, 3 ay ertelemeli olarak işlem yapılacaktır. Başvuru yapacak olan kişilere, uygun faizlerle kredi 50 bin TL kredi verilmektedir. Akbank, Garanti Bankası ve Ziraat Bankası üzerinden düşük faizli kredi için hemen işlem yapacaksınız. 

PTT üzerinden duyuru geldi! Emeklilere yeniden ek ödeme 80.000 TL oldu! Emeklilere ödemeler verilecek! PTT üzerinden duyuru geldi! Emeklilere yeniden ek ödeme 80.000 TL oldu! Emeklilere ödemeler verilecek!

AKBANK

Kredi başvurusu Akbank üzerinden yapacaklar, banka müşterisi olması durumunda Akbank Direkt uygulaması üzerinden kredi başvurusu yapılacaktır. Akbank nakit kredi almak isteyenlere, uygun faizlerle Albank Direkt uygulaması kredisi 7 24 başvuru yapılmaktadır. Akbank kredi başvurusu yapacak olan kişilere, uygun faizlerle bu kredileri alabileceklerdir. Akbank SMS ile kredi başvurusu yapacak olan kişiler, SMS ile başvuru yapmak için ücretli mesaj atılmaktadır. Kredi TC Kİmlik yazarak bu mesajı 4425 numarasına gönderebilirsiniz ve kredi başvurusu yapabilirsiniz. 

GARANTİ BANKASI VE ZİRAAT BANKASI 

Garanti Bankası üzerinden kredi başvurusu yapacak olan kişiler, banka şartlarına uygun olmaları durumunda kredi ödemesini hemen hesaplara atıyor. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda kredi ödemenizi hemen hesaba atabilir ve bu hesaba göre kredinizi hemen kullanabilirsiniz. Ziraat Bankası ise kamu bankası olmasından dolayı kredi ödemelerini hesaplarınıza atabileceğiniz mobil kredi imkanı sunmaktadır. Ziraat Bankası kredi başvurusu yapacak kişiler, emekli ise emekli maaşları hesapları üzerinden kredi onayı alabileceklerdir.