Akbank, Garanti, TEB bu sabah açıkladı! Acil nakit para arayanlara 20.000 TL, 0,79 faizli, bordrosuz sunuluyor!

Akbank, Garanti, TEB bu sabah açıkladı! Acil nakit para arayanlara 20.000 TL, 0,79 faizli, bordrosuz sunuluyor! Başvuru şartları haberimizde.

Ekonomi 18.08.2021 - 11:47 18.08.2021 - 11:48 Volkan Arık

Akbank, Garanti, TEB bu sabah açıkladı! Acil nakit para arayanlara 20.000 TL, 0,79 faizli, bordrosuz sunuluyor! Acil nakit paraya ihtiyacı olan ve bankaların güncel faiz oranları ile hızlı kredi kampanyalarını takip eden vatandaşlara 3 bankadan güzel haber geldi. Ağustos ayının sonlarına özel olarak kampanyaya giden bankalar hem kolay kredi imkanı sağlıyor hem de düşük faizli kredi kampanyası ile vatandaşları zorlamayan geri ödeme koşulları sunuyor. Üstelik de 3 banka gelir belgesiz maaş bordrosuz ihtiyaç kredisi veriyor. Bankaların gelir belgesiz ihtiyaç kredisi başvuru şartları ve detayları haberimizde…

Ekonomik sıkıntı çeken acil nakit paraya ihtiyacı olan ve bankaların düşük faizli kredi kampanyalarını takip eden vatandaşlara Müjdeli Haber geldi. Yapılan son dakika duyurusuna göre Akbank, Garanti ve TEB Bankası 20 bin liraya kadar 0,79 faizli bordrosu ve gelir belgesiz kredi sağlayacak. Üstelikte uygun geri ödeme koşulları ile kredi veren bankalar 36 aya varan vade seçenekleri sunuyor. Peki kolay kredi veren bankalardan kredi almak için hangi koşulları yerine getirmek gerekiyor? Bankaların ağustos ayı güncel faiz oranları ve başvuru koşulları haberimizde…

akbank-garanti-teb-bu-sabah-acikladi-acil-nakit-para-arayanlara-20000-tl-079-faizli-bordrosuz-3

GARANTİ BANKASI DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ BAŞVURUSU

Ağustos ayının sonlarına özel Garanti Bankası tarafından yeni bir kredi kampanyası başlatıldı. Gelir belgesiz ve maaş bordrosuz olarak verilecek olan krediye başvuru yapmak için Garanti Bankası şubeleri Birgül internet bankacılığı, mobil bankacılık ve 444 0 335 müşteri Kredi hattını arayabilirsiniz. Garanti Bankası 20.000 TL'ye kadar düşük faizli kredi kampanyası düzenliyor ve son başvuru tarihi 31 Ağustos 2021.

akbank-garanti-teb-bu-sabah-acikladi-acil-nakit-para-arayanlara-20000-tl-079-faizli-bordrosuz-su-1

TEB DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ BAŞVURUSU

Müşterilerine ağustos ayının son günlerinde düşük faizli kredi kampanyası yapan diğer bir banka ise TEB Bankası oldu. 20.000 TL'ye kadar olan acil nakit ihtiyaçlarınızda bankaya online kanallar ve şubeler üzerinden başvuru yaparak anında nakit çekebilirsiniz. Kolay kredi imkanı sağlayan TEB Bankası 36 aya Varan vade seçenekleri ile kredi kullandırıyor.

akbank-garanti-teb-bu-sabah-acikladi-acil-nakit-para-arayanlara-20000-tl-079-faizli-bordrosuz-su-2

AKBANK DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ BAŞVURUSU

Ağustos ayı güncel faiz oranları ile kredi çekmek isteyen vatandaşların yüzünü güldüren Akbank yeni bir düşük faizli kredi kampanyasını daha duyurdu. Akbank da yukarıda saydığımız bankalar gibi 20.000 TL'ye kadar olan acil nakit ihtiyaçlarınızda 36 aya Varan vade seçenekleri ile 0,79 faiz oranları ile kredi veriyor. Akbank'tan Kredi çekmek istiyorsanız en yakın şubeye uğrayabilir online bankacılık hizmetleri aracılığı ile başvuru işlemlerini hızlı şekilde tamamlayabilirsiniz.

BAŞVURU ŞARTLARI

Gelir belgesiz ve maaş bordrosuz olarak düşük faizli kredi veren bankalar birtakım başvuru şartlarını yerine getirmenizi istiyor. Bunların başında ise bankalara gecikmiş herhangi bir kredi ya da kredi kartı borcunun bulunmaması, 18 yaşından büyük olmak, kredi siciliniz temiz olması yer alıyor. Bu şartları karşılıyor sanız hemen dilediğiniz bankanın düşük faizli kredi kampanyasına başvuru yapabilir ve işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@