Akbank Gelir Belgesi İstemeyeceği Bireysel İhtiyaç Kredisi İçin Paylaşım Yaptı!

Akbank, yeni yapmış olduğu, ihtiyaç kredisi kampanyasında banka şubelerine giderek işlemlerini gerçekleştirecek olan kişilerden gelir belgesi istemeden kredi imkanı sağlayacağını duyurdu. Akbank İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar, gelir belgesiz olarak 50000 TL'ye kadar kullanacakları tüm ihtiyaç kredilerinde en fazla 36 ay vadeli ödeme tablosu oluştururken, taksit ödemelerinde ise 3 ayda bir veya 2 ayda bir olarak yapabilmektedir. 

SSK, Bağkur'lu emekliyi sevindirecek gelişme! SON DAKİKA maaşlara yeni düzenleme geliyor SSK, Bağkur'lu emekliyi sevindirecek gelişme! SON DAKİKA maaşlara yeni düzenleme geliyor

BAŞVURU ŞARTLARI ...

Nakit başvurusunda bulunacak olan vatandaşlara, Akbank üzerinden kredi kullanmak istiyorlarsa, bazı şartlara uygun olması gerekiyor. Akbank üzerinden kredi kullanacak olan vatandaşların 1400 ve üzerinde bir kredi puan olması durumunda başvurularını gerçekleştirerek, aynı gün içinde gelir belgesiz kredi onayı alabileceğini söyleyebiliriz. Kredi başvurusunda bulunacak olan vatandaşların daha önce herhangibir bankada, icralık ve avukatlık bir durumunun olmaması ve eğer ödemeleri var ise ödemelerinde gecikme olmaması gerekiyor. 

BAŞVURU NASIL YAPILIR?

Yukarıda belirtilen kredi şartlarına uygun olan vatandaşlar cep telefonları üzerinden SMS atarak, başvuru yapabilir. Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız sizlerde kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı 44, 25 numarasına mesaj olarak gönderebilirsiniz. 

Akbank şubeleri üzerinden Akbank, resmi internet sitesinden, Akbank müşteri hizmetleri numarası üzerinden hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi başvurusu yapma imkanı da sizlere sunulmaktadır. Akbank ayrıca ATM ve müşteri hizmetleri numarası üzerinden yapacağınız kredi başvurularında da düşük faiz oranlarıyla sizlere, masrafsız kredi imkanı seçenekleri sunmaktadır.