Akbank, Halkbank ve Garanti BBVA'dan Araç Sahibi Olmak İsteyenlere Müjde! Düşük Faizli Taşıt Krediler Açıklandı

Araç fiyatları yükseldi, artık araç sahibi olmak oldukça zorlaştı. Ancak Akbank, Halkbank ve Garanti BBVA araç sahibi olmak isteyen vatandaşlara müjdeli haberi verdi.

Ekonomi 23.10.2021 - 13:17 23.10.2021 - 13:17 Berkay Keskin

Araç fiyatlarının yükselmesi ile birlikte pek çok tüketici açısından olumsuz bir etki söz konusu olsa da bankaların taşıt kredileri vatandaşları rahatlatıyor. Peki taşıt kredisi faiz oranları nedir? Taşıt kredisi nasıl alınır? Koşullar neler? Akbank, Halkbank ve Garanti BBVA'dan araç sahibi olmak isteyenlere taşıt kredisi müjdesi! Detaylar haberimizde sizlerle...

Özellikle pandemi sürecinde zorlaşan hayat şartları ile vatandaşlar ekonomik açıdan oldukça zorlukla karşı karşıya kalıyor. Bu kapsamda bankalar vatandaşlara araç sahibi olabilmeleri için her geçen gün yeni krediler düzenliyor. Bu doğrultuda Halkbank, Akbank ve Garanti BBVA'dan araba almak isteyenlere taşıt kredisi müjdesi verildi. Eğer siz de araç almak istiyorsanız ve nakit ihtiyacınız varsa Halkbank, Akbank ve Garanti BBVA'nın sunduğu taşıt kredisi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Halkbank Taşıt Kredisi Kampanyası

Kurulduğu günden itibaren sektörünün köklü bankaları arasında bulunan Halkbank, pek çok müşterisini ev ve araba sahibi yapıyor. Maksimum 48 aya kadar geri ödeme olanağı sağlayan Halkbank'ın, taşıt kredisi için belirlediği faiz oranı %1,60. Sıfır veya ikinci el taşıt alım işlemleriniz için başvuruda bulunabileceğiniz Halkbank taşıt kredisine başvuru yapabilmek için 18 yaşını tamamlamanız gerekmektedir. Aynı zamanda belgelenebilir bir gelirinizin de bulunması gerekiyor. 

Kredi notunuz hususunda da bankanın kriterlerine uygun bir düzeyde olması gerekiyor. Gereken koşulları sağlayan vatandaşlar taşıt kredisine başvuru yaptıkları taktirde olumlu sonuç alabilecekler. Halkbank'ın sunduğu cazip taşıt kredisi kampanyasının ayrıntılarını detaylı bir şekilde öğrenmek için Müşteri hizmetlerini arayabilir, Halkbank resmi internet adresine giriş yapabilir ya da Halkbank şubesine gidebilirsiniz.

Akbank Taşıt Kredisi Nasıl Alınır? Ayrıntılar Neler?

Akbank araç sahibi olmak isteyen müşterilerine cazip bir kampanya duyurdu. 48 ay vadeye kadar kredi fırsatları sunan Akbank bu kredi için %1,62 faiz oranı belirledi. Aynı zamanda hem sıfır hem de  ikinci el otomobilleriniz için %1,62 faiz oranından kredi kullanabilir ve bütçenize uygun bir ödeme planı talep edebilirsiniz. Akbank Taşıt Kredisi'ne yönelik detaylı bilgiye Müşteri hizmetleri aracılığıyla ya da Akbank resmi internet adresinden veya bizzat Akbank şubelerine müracaat ederek ulaşabilirsiniz.

Garanti BBVA Araç Sahibi Olmak İsteyenlere Taşıt Kredisi Sunuyor!

Garanti BBVA, uygun geri ödeme imkanları ve uygun faiz oranı ile müşterilerine taşıt kredisini sundu. Bu krediden faydalanmak isteyen vatandaşlar Garanti BBVA mobil bankacılık üzerinden ya da bizzat Garanti BBVA şubelerinden başvuruda bulunabilecekler. Almayı düşündüğünüz sıfır ya da ikinci el araçlar için bankanın belirlediği faiz oranı %1,63. Diğer bankalarda da olduğu gibi Garanti BBVA da geri ödeme planınızı 48 aya varan taksitlere bölmektedir. 

Banka aynı zamanda 0 km araçlar için aracın nihai fatura değerini baz alıyor. İkinci el araçlar içinse alacağınız aracın kasko değeri göz önüne alınmaktadır. Krediye yönelik ayrıntılı bilgiler Garanti BBVA resmi internet adresi üzerinden duyuruldu. Sizde araç sahibi olmak istiyorsanız size en uygun taşıt kredisini kullanın hayallerinizi ertelemeyin.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@