Akbank hesabı olanlar dikkat! 17 gün içinde başvuru yapan kişilere, 120000 TL'ye kadar nakit ödemesi verilir...

Akbank banka hesabı olan vatandaşlar için yapılan yeni kampanyada 2023 yılı başladıktan sonra düşük faizli kredi kampanyaları da başladı. Akbank, resmi internet sitesi üzerinden ve sosyal medya hesapları üzerinden yapılan duyurular sonrasında 17 gün içerisinde kredi işlemlerini gerçekleştirecek olan kişilere yüksek limitli ihtiyaç kredisi ödemeleri verilmediği açıklandı.

Emeklilere Yeni Fırsat: Özel Bankalardan Tek Seferde 15.000 TL Nakit Desteği! Emeklilere Yeni Fırsat: Özel Bankalardan Tek Seferde 15.000 TL Nakit Desteği!

Akbank banka müşterisi olan tüm vatandaşlar nakit ihtiyacı olmaları durumunda, işlemlerini gerçekleştirerek, kullanacakları bu kredilerden faydalanabilmeleri için daha önce bankalar üzerinden kredi ve kredi kartı kullanmış olması gerekmektedir. Akbank İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirecek olan vatandaşların kredi puanı uygun olmaları durumunda başvurularını gerçekleştirmeleri halinde banka şubesine gitmeden işlemleri kolay bir şekilde yapılabilmektedir. 

Akbank kredi başvurusu nasıl yapılır?

Akbank, Üzerinden İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, kredi işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar için yapılan işlemlerde 5 dakika içerisinde kredi sonucu öğrenebilirsiniz. Akbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu için Akbank Direkt uygulamasına giriş yapabilir ve 120000 TL kadar verilecek olan bu kredilerden faydalanabilirsiniz. 

120000 TL kredi onayı almanız durumunda diğer bankalardaki olan kredi ve kredi kartı borçlarınızı kapatarak da, işlemlerinizi gerçekleştirebileceksiniz. Akbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan kişiler, 50000 TL'ye kadar kullanacak olan kredilerde 36 ay vadeli 100000 TL'ye kadar kullanılacak olan kredilerde ise 24 ay vadeli kredi imkanından faydalanabilirler. Akbank, resmi internet sitesi ve sosyal medya hesapları üzerinden yapılan duyuru sonrasında düşük faiz oranlarıyla birlikte kredi kullanacak olan tüm vatandaşlara cep telefonları üzerinden SMS atarak da düşük limitli kredi imkanı sağlanacağı duyuruldu. 44 25 numarasına 11 haneli kimlik numaranızı yazdıktan sonra Ne kadar kredi onay aldığınızı görebilirsiniz. Telefonunuzun mesaj kısmına girerek ilk önce kredi yazın daha sonrada Kimlik numaranızı yazarak mesajı: 44 25 numarasına gönderin.