Akbank hesabı olanlar dikkat: Banka 80.000 TL'ye kadar ödeme yapacak ve hemen sonuçlandıracak!

Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek! Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek!

Akbank hesabı olan vatandaşlar, 80000 TL'ye kadar nakit kredi kullanabiliyor. Akbank, ihtiyacı olan vatandaşlar, özellikle banka şubelerine gitmeden nakit kullanmak için bu bankanın yapmış olduğu kampanya olan 80000 TL ihtiyaç kredisini Akbank Direkt uygulaması üzerinden 7 24 kullanabilmektedir. Akbank Direkt uygulaması üzerinden yapmış olduğunuz ihtiyaç kredisi başvurusunda, başvurularını gerçekleştirerek nakit kredi kullanmak isteyen tüm vatandaşların bankalar belirli şartlara göre, kredi ödemesi gerçekleştiriyor. 

Akbank kredi başvuru şartları nelerdir? 

Akbank kredi başvuru şartlarına uygun olan tüm vatandaşların ihtiyaç kredisi kullanabilmeleri için TC kimlik numaraları üzerinden sorgulama yapılarak kredi puanı, öğrenilecek. Akbank kredisi kullanacak olan kişiler kredi puanı 1400 ve üzerinde olması durumunda kredi işlemlerini gerçekleştirebilmektedir. Akbank kredi politikalarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, sizlerde başvurunuzu hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. 

Akbank kredi başvurusu nasıl yapılır?

80000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlara, Akbank müşterisi olması durumunda, şubelere gitmeden işlemlerini Akbank Direkt uygulaması üzerinden yapabilir. Akbank Direkt Uygulama şifreniz varsa hemen işlemlerinizi mobil uygulama üzerinden kolay birşekilde yapabilir ve kredi onayı almanız durumunda yine banka şubelerine gitmeden onaylanan tutarı, Akbank, hesabınıza yatırabilirsiniz. Akbank Direkt uygulaması üzerinden yapılacak olan başvurularda, onaylanan tutarlar, masrafsız ve gelir belgesiz olarak vatandaşlara verilmektedir. 

Sms ile kredi başvurusu müşteri hizmetleri numarasını arayarak kredi başvurusu ve banka şubelerine giderek kimliğinizle birlikte bireysel müşteri temsilcisi üzerinden de ihtiyaç kredisi başvurusu yapmanız mümkündür. 80000 TL kredi kullanacak olan vatandaşların banka müşterisi olması durumunda en fazla 24 ay vadeli olarak kredi ödeme tablosu oluşturabileceğini de bilmesi gerekiyor.