Akbank Hesabınıza 5 Gün İçinde Ödeme Yapılacak, Acele Edin

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Personel Alımı İlanı Duyurdu! Kaç Kişi Alacak? Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Personel Alımı İlanı Duyurdu! Kaç Kişi Alacak?

Akbank son yayınlamış olduğun yeni nakit kampanyasında 5 gün içerisinde başvuru gerçekleştirecek olan kişileri gelir belgesiz olarak kredi onayı vereceğini açıkladı. Akbank resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru da gelir belgesiz olarak 50.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşların Banka hesabı olması ve Akbank direkt uygulamasını düzenli olarak kullanıyor olması durumunda 50.000 TL gelir belgesiz olarak ihtiyaç kredisi aynı dakika içerisinde hesabınıza yatırılacak.

Akbank kredi politikalarına uygun olan vatandaşlar başvurularını gerçekleştirmeleri durumunda kimlik numaraları üzerinden yapılacak olan sorgulama sonrasında kredi puanı 1500 ve üzerinde olması durumunda şartlara uygun olarak aynı gün içinde hesaplarını ödemeler alabilecekler. Akbank ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak başvuru yapmak isteyen vatandaşlar 5 dakika içerisinde sonuçlarını öğrenebilecekleri bu Kredi kampanyalarına katılarak aynı gün içinde hesaplarına yapılacak olan ödemeler ile birlikte kredilerine hızlı bir şekilde kullanabilmektedir. 

Akbank kredi şartlarına uygun olan vatandaşlar başvurularını gerçekleştirmek istiyorsa cep telefonları üzerinden indirmiş oldukları Akbank direkt uygulamasına girerek 50.000 TL kredi başvurusunda bulunabiliyor. Akbank direkt uygulaması üzerinden yapmış olduğunuz ihtiyaç kredisi başvurusu sonrasında Kredi şartlarına uygun olan vatandaşlara 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli olarak kredi işlemleri gerçekleştirilmektedir. Akbank direkt uygulaması haricinde bankadan sms kredi servisi üzerinden de 44-25 numarasına mesaj atarak 50.000 TL onay olup almadığınızda oturduğunuz yerden görebiliyorsunuz. 

Kredi yazın boşluk bırakın kimlik numaranızı yazarak 44 25 numarasına mesaj olarak göndermeniz durumunda sizler de 50.000 TL için başvuruda bulunabilir ve onaylanan kredinizi banka şubesinden veya Akbank direkt uygulaması üzerinden kullanabilirsiniz.

Sadece bireysel vatandaşlar için verilecek olan bu kampanyalardan faydalanacak olan kişiler Daha önce bu bankadan kredi aldılar ise daha yüksek limitlerde de krediler kullanabiliyor.