Akbank'a başvuru yapanlar anında kredi sahibi oluyor. Akbank'ın güncel kampanyası ile birlikte kredi kampanyaları da ortaya çıktı. Düşük faizli kredide şartlar belli oldu. Detaylara haberimizde yer vereceğiz. Kredi başvuru şartlar ve istenen belgeler açıklandı.

Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme! Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme!

Akbank'ın güncel kredi kampanyasıyla birlikte çeşitli detaylara yer verildi. Nakite sıkışan ve bir an önce kredi çekmek isteyenlerin bu kampanyayı değerlendirmesi beklenmekte. Öte yandan Akbank müşterilerine özel faiz oran seçenekleriyle beraber kaç TL kredi çekilebileceği de aktarıldı. Güncel detaylarla birlikte merak edilenler tek tek paylaşıldı.

Akbank 100 Bin TL Kredi Faiz Bilgisi!

Akbank'ın 100 bin TL için yüzde kaç kredi faizi istediği merak edilmekte. Kampanyaya göz attığımızda 24 ay vadeli şekilde kredi verilmekte olup ve %2,03 faiz oranıyla kredinizi çekebilirsiniz. Kredi faiz oranı için daha fazla detaya sahip olmak isterseniz de banka ile görüşme sağlayabilirsiniz. Üstelik mobil uygulama üzerinden başvurular da incelenmektedir. SMS ile kredi bilgisi almanız da mümkündür.

kerdii_11zon

Kredi İçin Talep Edilen Belgeler

Akbank ihtiyaç kredisinde talep edilen belgeler aşağıda yer almaktadır. 18 yaş üstündeki vatandaşlara verilen kredide, çeşitli belgelerin karşılanması ile birlikte kredi çekme imkanı sizlere iletiliyor. Aşağıdaki belgelere sizler de göz atabilirsiniz:
TC kimlik belgesi veya pasaport
Adres belgesi (faturalarınız veya ikametgah belgeniz)
Gelir belgesi (çalıştığınız kuruma göre değişmekle birlikte SGK hizmet dökümü, gelir belgesi, menkulden gelir elde ediyorsanız hesap cüzdanı, şirket sahibiyseniz vergi levhası, emekliyseniz emekli maaşı aldığınıza dair belge veya tanıtım kartı.)