Akbank ile Denizbank’tan Duyuru: Bankamatik Kartı Olanlar 32.000 TL Ödeme Alıyor!

Tüm kadınlara bu destek yatıyor! 4.000 TL için e-Devlet'ten başvurulacak! Tüm kadınlara bu destek yatıyor! 4.000 TL için e-Devlet'ten başvurulacak!

Akbank ve Denizbank tarafından gelen duyuru, gündemi sarstı! Habere göre bankamatik kartı kullanan kişilere 32.000 TL ödeme yapılacağı belirtildi!

Sabah saatleri itibari ile yapılan son haber duyurusuna göre, Akbank DenizBank aracılığıyla bankamatik kartı bulunan vatandaşlar için yeni bir ihtiyaç kredisi kampanyasına başlangıç verildi. Buna göre bankamatik kartı olan ve bankamatik kartını kullanan kişiler 32.000 TL tutarında varan limit uygulamalarında bekleme olmadan hemen kredilerini kullanmaya başlaya biliyorlar. Ayrıca 32.000 TL tutarındaki kredi için geri ödeme seçeneklerinde 36 aylık bir vade seçeneği de vatandaşlara sunulmaktadır.

Akbank ve de Denizbank tarafından resmi web siteleri üzerinde yapılan açıklama kapsamında kredi kullanmak isteyen vatandaşlar, bankaların uygulamakta olduğu kredi politikasına uygun oldukları takdirde bu paraları hemen kendi hesaplarına aktarabilecekler. Bu sayede yeni yıl öncesinde acil olarak meydana gelebilen vakit ihtiyaçlarına karşılık herhangi bir kimseden borç istemenize gerek kalmadan Akbank ve DenizBank üzerinden 32.000 TL tutarındaki acil nakit kredisini rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bahse konu olan bu tutarı kullanabilmek için farklı başvuru yöntemleri bulunur. Bu yöntemlerden bir tanesi banka şubeleri üzerinden işlem gerçekleştirmek ya da mobil bankacılık uygulamalarını kullanarak buradan başvurularını gerçekleştirmek olabilir. Banka şubesine gitmeden ayrıca SMS başvuru yöntemini mobil uygulama ve mobil bankacılık işlemlerinin yanında kullanabilir, birkaç dakika içerisinde kullanmak istediğiniz tutarı banka hesaplarınıza aktararak anında kullanmaya başlayabilirsiniz.