Akbank'ın sevindiren kampanya haberiyle birlikte şartlar tek tek ortaya çıktı. Son zamanlarda damgasını vuran banka, harcamalarınızın %50'sini iade ediyor. Akbank kartı ile alışveriş yapanların parası cebinde kalacak. Son başvuru tarihi 31 Mart 2023 olarak açıklandı.

Akbank, öğrenciler için önemli bir kampanya sundu. 18 - 26 yaş arasını kapsayan bu kampanyada yapılacak oyun alışverişlerinde %50'lik indirim sağlanıyor. Üstelik alışveriş kapsamında detaylar da tek tek paylaşıldı. Hangi platformlardan alışveriş yapmanız gerektiği ve kartla ilgili bilgiler verildi.

Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme! Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme!

Epic Games ve Steam Kullananlar Dikkat!

Steam ve Epic Games oyun platformları üzerinden yapacağınız harcamaların %50'sini geri alacaksınız. Paranızın önemli bir kısmı cebinizde kalacak. Üstelik alışveriş tutarınıza da bağlı olarak toplamda 50 TL'ye kadar iade hakkınız bulunuyor.

Akbank Öğrenci Kampanyasında Detaylar

Akbank resmi internet sitesinde öğrenci kampanyasına yönelik detaylar yer aldı. Sizler de şartları karşılayacağınızı düşünüyorsanız başvurabilirsiniz. Kampanyanın sona ermesine de az bir süre kaldı. 31 Mart 2023 tarihine kadar dahil olmanız gerekiyor. Aksi halde iade ödemesinden yararlanamayacaksınız.
"Kampanyadan yalnızca, 18-26 yaş aralığında öğrenci olan ve Üniversiteli Akbanklı programına dahil olup gerekli kriterleri yerine getiren kişiler yararlanabilir.
Kampanya tarihleri içerisinde Steam ve Epic Games platformlarında Akbank kartlarıyla yapılacak harcamaların %50’si toplam 50 TL’ye kadar olacak şekilde iade edilecektir. Kampanya kapsamında kazanılabilecek maksimum indirim tutarı 50 TL ile sınırlıdır."