Akbank, yepyeni bir kampanya ile müşterilerine çağrı yapıyor! 22 Ocak - 31 Ocak 2024 tarihleri arasında Akbank Mobil'i indirip "Akbanklı olmak istiyorum" adımını takip eden yeni müşteriler, avantajlı faiz oranları ve kolay başvuru imkanları ile tanışıyor. Bu eşsiz kampanya ile mobil dünyanın kapıları aralanırken, kredi başvurularınızda %0 faiz fırsatını kaçırmayın.

Yeni Müşteri Olmanın Kolaylığı: Akbank Mobil ile Uzaktan Başvuru

TBMM sabah onay verdi! Borçları olanları ilgilendiren haber ile 100 bin TL kredi kampanyası TBMM sabah onay verdi! Borçları olanları ilgilendiren haber ile 100 bin TL kredi kampanyası

Akbank, uzaktan müşteri olma sürecini daha da kolaylaştırıyor. Akbank Mobil'i indirerek "Akbanklı olmak istiyorum" adımını takip eden kullanıcılar, bu kampanyadan yararlanma şansını elde ediyor. Hızlı, pratik ve kullanıcı dostu bu süreç, mobil bankacılığın gücünü kullanıcıların hizmetine sunuyor.

Kampanya Koşulları ve Katılım Şartları

Bu çekici kampanyadan yararlanmak oldukça basit! 22 Ocak - 31 Ocak 2024 tarihleri arasında Akbank Mobil'i indirip "Akbanklı olmak istiyorum" adımını takip eden, uzaktan müşteri olma sürecini tamamlayan yeni müşteriler bu fırsattan yararlanabilirler. Kredi başvurusu ise Akbank Mobil üzerinden gerçekleştirilebilir. Mobilden Akbanklı olan yeni müşteriler, müşteri olduktan sonra 10 gün içinde hayat sigortalı ve %0 faizli ihtiyaç kredisine başvurabilirler. Kurye süreci ile belge işlemleri tamamlandıktan sonra, 10 gün içerisinde Akbank Mobil üzerinden kredi başvurusu yapmak mümkündür.

Kredi Detayları ve Avantajları

Kampanya kapsamında kullanılabilecek minimum kredi tutarı 1.000 TL, maksimum kredi tutarı ise 10.000 TL'dir. Kredi vadesi ise maksimum 6 aydır. Yalnızca gerçek kişi müşterilerin faydalanabileceği bu kredi, bireysel tüketici / ihtiyaç kredisi olarak kullanılabilmektedir. Önceki mobil kampanyalardan yararlanan müşteriler bu kampanyadan faydalanamazken, bu kez %0 veya %0,99 faizli kredi kampanyalarından yararlanmamış olanlar için büyük bir fırsat sunuluyor.

Örnek Yıllık Maliyet Tablosu ve İnce Detaylar

Kampanya kapsamında belirtilen örnek yıllık maliyet tablosu, kredi tutarı, aylık faiz oranı, vade süresi, kredi tahsis ücreti, hayat sigortası prim tutarı, aylık taksit tutarı, toplam geri ödeme tutarı ve efektif yıllık faiz oranını detaylı bir şekilde sunmaktadır. Kredi başvuruları olumlu değerlendirildiğinde, onaylanan kredi Akbank Mobil, Akbank İnternet, Müşteri İletişim Merkezi ve Şubeler aracılığıyla kullanılabilmektedir.