Bankalar Mart ayında da çalışmalarını sürdürüyor. İlk kez ürün kullanacaklara veya ilk kez müşteri olacaklara olağanüstü imkanlar sunuluyor. Akbank tarafından ticari kredi kartı çıkaran kişilere 5.000 TL hediye verilmektedir.

Ekonomideki enflasyon, bankaları birkaç girişimde bulunmaya zorladı. Özellikle geçen yıl bankaların emeklileri cezbetmeye yönelik promosyon teşvikleri, banka şubeleri önünde uzun kuyrukların oluşmasına neden oldu. Daha fazla yeni müşteri kazanmak isteyen bankalar "hoş geldin" ve "müşteri ol" kampanyalarıyla dikkat çekiyor. Peki Akbank’ın sunduğu 5.000 TL nasıl alınır?

Akbank, KOBİ’lere 5.000 TL Chip Para Sunuyor

Akbank'tan yapılan açıklamaya göre yeni Akbank Girişimleri 5.000 TL chip para kazanma şansı yakalıyor. Akbank, teknoloji yatırımları, yeni üyelere faizsiz kredi ve gençlere sunduğu chip para ile son dönemde adından söz ettirmektedir. Akbank'ın dükkanlara verdiği 5.000 TL'lik sözde hediye chip paranın şartları haberimizde yer almaktadır. Yakın zamanda ortaya çıkan kampanyaya göre çok da ağır olmayan şartlarla ticari müşteriler için 5.000 TL chip para tanımlanacak. Akbank KOBİ 5.000 TL chip para başvurusu için gerekli şartlar ve bilgiler aşağıdaki gibidir. Bunlar:

Kampanya tarihi 1–31 Mart 2023

Chip para ödeme tarihi 13–14 Nisan 2023

Kampanyadan yeni Akbank müşterisi olanlar ve aktif olarak çalışmayanlar yararlanabilir.

Kampanyaya sadece 10.000 kişi katılabilir.

Emekli Beklediği Maaş Zammına Resmen Kavuşuyor! Emekli Maaş ve İkramiye Ödemeleri Ne Zaman? Emekli Beklediği Maaş Zammına Resmen Kavuşuyor! Emekli Maaş ve İkramiye Ödemeleri Ne Zaman?

Ön koşul olarak, Akbank'ın mobil, Akbank Kart, üye iş yeri, ticari kredi kartı, çek karnesi, otomatik fatura ve SGK ödeme talimatı olmak üzere 5 ürününde belirtilen tarihler arasında iş birliği yapmanız gerekmektedir.

Kazanılan ödüllerin yüklenebilmesi için Akbank Banka Kartı veya ticari kredi kartınızın olması gerekmektedir.

Kampanya katılım koşulları 12 Nisan'da incelenecek ve 13–14 Nisan 2023'te yatırılacaktır.

5.000 TL chip para kampanyası gerçek ticari müşterilere (bireysel işletmeler dahil) açıktır.

Aşağıdaki 5 uygun ürünü aktif hale getirerek 5.000 TL'yi alabilirsiniz.

Banka kartı

Mobil bankacılık kullanımı

Otomatik Telefon Ödemeleri

Otomatik Faturalandırma ve Ek Ödemeler

SGK için Ödeme Talimatı

Ticari Kredi Kartı

Akbank İşletme Kredi Kartı ile yaptığınız 15.000 TL'lik harcamanıza karşılık 1.500 TL daha chip para bakiyesi hesabınıza yükleniyor. Bu kampanya ilk kez ticari kredi kartı kullanacaklara yardımcı olabilir.

Akbank 10.000 TL Faizsiz Kredi Sunuyor

İhtiyaç kredisi piyasasında avantajlı faiz oranları ve esnek ödeme seçenekleriyle öne çıkan kampanyadan müşteriler büyük fayda sağlıyor. Faaliyet parametreleri dahilinde tüketiciye 10.000 TL'ye kadar kredi kullandırılabilir. Müşterilerin Akbank'ın faizsiz nakit avans seçeneğinden yararlanabilmesi için bankanın belirlediği şartları yerine getirmesi gerekmektedir. Ödeme planları oluşturulurken müşterilerin talepleri dikkate alınır. Faaliyet için kullanılmışsa kredinin geri ödeme süresine 36 aya kadar eklenebilir. Müşteriler ayrıca esnek ödeme veya aylık eşit taksit seçeneklerine sahip olacak. Kampanyanın detaylarını anlatan Akbank yetkilileri, amaçlarının müşterilerinin ihtiyaçlarına en iyi şekilde hizmet etmek olduğunu belirtti.

Akbank'ın müşteri memnuniyetine verdiği değer bilinmektedir. Bu nedenle, kampanya parametreleri dahilinde kredi başvurusu yapmak müşteriler için oldukça kolaydır. Başvurular Akbank'ın şubeleri, mobil uygulaması veya internet sitesi üzerinden yapılabilir. Kampanya duyurusuna göre müşterilere faizsiz 10.000 TL nakit avans verilecek. Günümüzün yoğun ekonomik ortamında Akbank'ın yeni açıklamaları müşterileri sevindirecek. Bankalar, sundukları kredi kampanyaları ve ödeme seçenekleri ile tüketicilerine daha iyi hizmet verebilmek için çalışmalarını sürdürmektedir. Akbank mobil uygulaması üzerinden müşteri kaydı yapabilir ve Hızlı Kredi Kampanyası için başvuruda bulunabilirsiniz.