Akbank İş Bankası ING Vakıfbank Halkbank Bayram Kredisi! Son Başvurular Anında 20000 TL Hesapta

Milyonlarca kişiye Kurban Bayramı öncesi bankalardan anında kredi müjdesi! Kefilsiz şartsız 20 bin TL kredi Akbank, İş Bankası, ING, Vakıfbank ve Halkbank'tan müjde! Bayram kredisinde son başvurular..

Ekonomi 13.07.2021 - 22:15 13.07.2021 - 22:15 Orhan Yener

Bayram kredisi veren bankalar vatandaşların sıklıkla araştırdığı konulardan bir tanesi oldu. Kamu ve özel bankalar ihtiyaç olması durumunda uygun vadeli ve düşük faiz oranlarıyla vatandaşlara bayram kredisi veriyor. Peki, 2021 yılında hangi bankalar bayram kredisi verecek? Bayram kredisi başvurusu nasıl yapılır? Ayrıntılar neler? işte o soruların yanıtı...

Bayram kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar hangi bankaların ne kadar bayram kredisi verdiğini araştırıyor. Uygun faiz oranları ile müşterilere sunulan bayram kredileri, Kurban bayramı'nın yaklaşmasıyla birlikte vatandaşların ilgi odağı oldu. Vatandaşlar bayramda ihtiyaçlarını karşılayabilsinler, nakit ihtiyaçlarını giderebilsinler diye pek çok banka Kurban Bayramı'na özel kredilerini sunmaya başladı. 

Hangi Bankalar Bayram Kredisi Veriyor?

son-dakika-haberi-10000-50000-tl-hibe-destegi-duyurusu-geldi-basvurular-sinirli-sayida-sart-yok-2

Akbank Bayram Kredisi

Akbank 3 ay ertelemeli bayram kredisini müşterilerine sundu. Erteleme de dahil kredi vadesi en fazla 36 ay olarak gerçekleşebiliyor. İlk ödeme tarihini en fazla 92 gün erteleyebilirsiniz. 3 ay ertelemeli kredinin vadesi ise en fazla 33 ay olabilir. Ödemesiz dönem sonunda ilk ödeme olarak erteleme faizi tahsil edilecektir. Bir sonraki ay itibarıyla taksit ödemeleri başlayacaktır.

İş Bankası Bayram Kredisi

Anında Bayram Kredisi fırsatı ile size özel düzenlenen faiz oranlarıyla, 50.000 TL'ye kadar 36 aya varan vade fırsatlarıyla ve 90 güne varan ödemesiz dönemli kredi kullanma fırsatı İş Bankası tarafından sunuluyor. Uygun faiz oranlarıyla bayram kredisi kullanabilir ve ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılayabilirsiniz.

İNG Bankası Bayram Kredisi

İNG Bankası %1.35 faiz oranıyla başlayan ihtiyaç kredisi kampanyasından, henüz ING'li olmayan müşteriler 5 Temmuz - 31 Temmuz tarihleri içerisinde 10.000 TL ve 50.000 TL arasında kredi kullanarak faydalanabilecek. Kredi kampanyası 36 aya varan vade fıratıyla, Kredim Güvende Hayat Sigortası ile kullanılan kredilerde geçerli olmaktadır. 

Bazı kamu bankaları bayram kredisi yerine çeşitli farklı kredi seçeneklerini duyuruyor. Bankaların sunmuş olduğu ihtiyaç kredisinin ayrıntıları ise şu şekilde;

Halkbank İhtiyaç Kredisi 

Kredinizi aylık yüzde 1,70 faiz oranı ile tahsis ücretli olarak 36 ay vade fırsatıyla kullanabileceksiniz. Kredi ödemelerinizi ise, aylık eşit taksitli, artan taksitli, azalan taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli veya serbest ödemeli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi

Bütün ihtiyaçlarınız için 36 ay vade fırsatıyla, cazip faiz oranları ve esnek ödeme planlarıyla kamu personeli, özel sektör çalışanları ve emekli vatandaşlarımız için İhtiyaç Kredisi Kampanyası tüm Vakıfbank Şubeleri'nde sizleri bekliyor. Aynı zamanda cep telefonunuz ile de İhtiyaç Kredisi Kampanyasına başvuruda bulunabilirsiniz.

Krediniz, aylık eşit taksitli olarak, azalan veya artan taksitli olarak, 3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli olarak, son taksit balon ödemeli olarak, değişken taksitli ya da 3 ayda bir eşit taksitli olarak ödeyebilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@