Akbank kartı olması durumunda 10.000 TL ödeme olacak! Bu haber sadece banka müşterisi olanlara verildi

Akbank üzerinden başvuru gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen ve banka müşterisi olan kişiler nakit ihtiyacı olmaları durumunda başvurularını gerçekleştirebilecekleri bu kampanyalar dahilinde istedikleri zaman 10 bin TL nakit kredi ödemesi alabilecek. 

Akbank, yapmış olduğu 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte uygun faiz oranlarından yararlanmak şartıyla birlikte sizlere hemen aynı gün içinde kredi ödemesi vermektedir. 

Akbank 10000 TL kredi kullanmak isteyen vatandaşlar, başvuru şartlarına uygun olmaları durumunda, diledikleri zaman kredi ödemelerini gerçekleştirebilecekleri bu kampanyalara hemen katılabilmektedir. 

2.000 TL üstü borçlara karar geldi! Tarih verildi 2.000 TL üstü borçlara karar geldi! Tarih verildi

AKBANK KREDİ BAŞVURUSU

Bireysel tüketici kredisi adı altında verilecek olan kredilerde kredi şartlarına uygun olan kişilere 3 ay ertelemeli kredi başvurusu, kredi puanı uygun olması durumunda yapılmaktadır. Akbank üzerinden kredi kullanacak olan kişilerin daha önce banka şartlarına uygun olmaları durumunda kredi ödemeleri uygun faizlerle hemen verilmektedir. En yakın banka şubesi üzerinden de işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz ve kredi onayı alabileceğiniz bu kampanyalar dahilinde 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi imkanından faydalanmanız mümkün olmaktadır. 

SMS KREDİ

Akbank kredi başvurusunu SMS ile yapacak olan vatandaşlar, kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına göndermesi yeterli.