Akbank Kredi Alamayanlara Harika Bir Kampanya Başlattı, Artık Kredi Olumsuz Yanıtı Yok, 10.000 TL Ödeme Var. Akbank'tan yapılan bu kampanya umut oldu. Akbank yaptığı bu kampanya ile müşterilerine hemen aynı gün içinde kredi kullandıracak. Kredi alacak kişiler, Akbank üzerinden belirlenen politikalara uygunsa hemen onay verecek. İhtiyaç kredisi kampanyasına katılacak olan kişiler, belirli şartlara uygunsa onay alır ve 36 ay vadeye kadar kredi kullanırlar. 36 ay vadeli kredi aldığınızda da banka 3 ay ertelemeli ve kredi ödemelerinde 3 aydan aya, 2 aydan aya ödemeler sizlere sunar. Akbank düşük faizli kredi kampanyasına katılacak olan kişiler ise en az 1200 ve üzerinde kredi notu olması gerekmekte...

Akbank 10.000 TL kredi başvuru şartları nelerdir?

Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen kişiler 10.000 TL'ye kadar kredi onayı almak istiyorsa banka kredi notu en az 1200 ve üzerinde olması gerekiyor. Banka kredi notu düşük olan kişiler daha önce bankalardan kredi kullanmadıysa 5000 TL'ye kadar bu banka üzerinden onay alabilir. Akbank 10000 TL'ye kadar yapmış olduğu kampanya haricinde Kredi kullanacak olan kişilere 50.000 TL de onay veriyor. Akbank 10.000 TL kullanacak olan kişiler daha önce Kredi kullandıysa bu kredileri düzgün ödüyorsa hemen hızlı bir şekilde kredi alabileceklerdir.

akbank-kredi-alamayanlara-harika-bir-kampanya-baslatti-artik-kredi-olumsuz-yaniti-yok-10000-tl-o1

Akbank 10.000 TL kredi başvurusu...

Akbank üzerinden 10.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız SMS atabilir veya bankadan resmi internet sitesine girerek buradan kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Akbank en kolay kredi başvuru yöntemlerinden bir tanesi olan sms kredi kampanyasına katılmak isteyen müşteriler cep telefonlarının mesaj kısmına girerek KREDİ yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaralarını da yazarak 4425 numarasına gönderebilirler. 4425 numarasına göndermiş olduğunuz mesaj sonrasında banka sizleri hızlı bir şekilde sonuç verecek ve onaylanan kredinizi en yakın Akbank şubesinden sadece kimlikle kullanabileceksiniz.

Acil paraya ihtiyacı olan kişiler eğer SMS ile kredi başvurusu yapılmadıysa bankanın internet sitesine girerek buradan ihtiyaç kredisi başvurusu yapabiliyorlar. Acil paraya ihtiyacı olan kişiler sms ile ihtiyaç kredisi başvurusu yaptıkları zaman düşük faiz oranları ile kredi kullanabilirler.