Akbank kredi kampanyası duyurdu! 100.000 TL ödeme için bankaya gitmenize gerek kalmayacak

Akbank, resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğu duyuru ile birlikte nakit kredi kullanacak olan vatandaşlara uygun faizlerle kredi ödemeleri vereceğini açıkladı. Akbank İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşların banka kredi politikalarına uygun olup ihtiyaç kredisi kullanmaları durumunda 3 ay ertelemeli krediler, hesaplara yatırılarak kullandırılıyor. 

Son yapılan kredi kampanyasında ise bireysel müşterilere 100000 TL'ye kadar nakit kredi ödemesi verecek olan Akbank, yapmış olduğu bu kampanya ile birlikte 24 ay vadeli kredi ödemelerini banka kredi puanı 1400 ve üzerinde olan vatandaşlara veriyor. 

AKBANK KREDİ BAŞVURUSU

Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek! Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek!

Akbank, resmi internet sitesi üzerinden başlatılan kredi kampanyası duyurusu sonrasında nakit ihtiyacı olan vatandaşlara 100000 TL kredi, cep telefonları üzerinden SMS atarak da verilecek. Kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazıp boşluk bırakıp, 100000 yazarak, 44 25 numarasına göndermeniz durumunda ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacaksınız. 

Akbank müşterisi olan vatandaşlar ise Akbank Direkt uygulaması üzerinden yapacakları başvurularda, masrafsız ve gelir belgesiz olarak kredi alabilmektedirler. Akbank Direkt uygulaması üzerinden yapmış olduğunuz başvurularda sizlere düşük faiz oranları ile birlikte kredi imkanı sağlanacak. Akbank Direkt uygulaması üzerinden onay almanız durumunda, hesabınıza yatıracağınız krediler haricinde, bankadan eğer kredi kartı kullanmıyorsanız sizlere kredi kartı verilecektir.