Akbank kurban bayramı için duyuru yaptı. 150 TL’ye kadar banka kartı olanlara destek parası verilecek. Akbank bankamatik kartı kullanan kişiler için kurban bayramı hediyesi var. Akbank sosyal medya hesabı üzerinden yapılan bu duyuru ile birlikte, bankamatik kartı olanlara bayram için 150 TL ödenecek. Bu 150 TL Akbank kartınıza chip para olarak yüklenecek ve dilediğiniz zaman bu parayı alabileceksiniz. Kampanya 1 Temmuz ile bayram sonrasına kadar (26 Temmuz) geçerlidir.

Akbank Bayram Hediyesi Veriyor

Akbank üzerinden bayram hediyesi alacak olan kişiler, 150 TL’ye kadar bu parayı hesaplarına chip para olarak alabileceklerdir. Yapacağınız harcamalarda, bayram için sizlere yaptığınız harcama kadar chip para verilir. Akbank kartı veya Akbank Axess kredi kartı ile yapacağınız alışveriş limiti eğer 750 TL ise, sizlere 50 TL’ye kadar chip para verilecektir. 3 kere bu parayı alma hakkınız olacak ve bayrama kadar 150 TL hesabınıza aktarabileceksiniz.

Akbank 150 TL Destek Kampanyası Detayları

Akbank üzerinden 150 TL destek alacak kişiler, bankamatik kartı ile alışveriş yapması gerekiyor. Harcama yaptıktan sonra, 150 TL destek ödemesi sizlere sunulacaktır. Asıl kart sahibi olan müşterilerin katılacağı bu kampanya, şartlar uygun olan kişilerin hemen anında alabileceği bir nakit kampanyasıdır. Akbank kredi kartı ve Akbank banka kartı kullanan kişiler, bu destek parasını bayramdan sonra alabileceklerdir.

Akbank anlaşmalı yerlerinden yapacağınız alışveriş ile birlikte, sizlere belirli limitlerde chip para dağıtılacaktır. Chip para dağıtıldıktan sonra, bu paraları dilediğiniz harcamanızda kullanabileceksiniz.

albank-kredi-ilan

Akbank Diğer Kampanyalar

Akbank, bayrama özel olarak birden fazla kampanya yapıyor. 150 TL chip para kampanyası gibi ayrıca bankanın kredi kampanyası da var. Banka üzerinden kredi alacak kişiler, kredilerini hesaplarına atabileceklerdir. Akbank Direkt uygulaması üzerinden kredi başvurusu yaparak düşük faizli ve 36 ay vadeli olarak kredi kullanabileceksiniz. Akbank üzerinden kredi aldığınızda sizlere hemen sonuç verilir ve onaylanan kredi hesabınıza yatar. İhtiyaç kredisi kullanmak isteyenler ayrıca bankanın şubelerine giderek de kredi kullanabilir. Akbank kredi kampanyasına katılacak olan kişiler, bankaya giderken kimlik ve gelir belgesi ile birlikte, kredi başvuru formunu doldurup işlem yapması gerekmektedir.