Akbank müşterilerine kredi vermeyi devam edecek mi? %49 oranları ile ihtiyaç kredisi vermeyi düşünen Akbank uygulamayı başlatacak mı? Konu ile ilgili detaylar belli oldu. Kredi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşların gözü kulağı bu haberde.  Detaylar geliyor…

Son zamanlarda uygun faiz oranları ile müşterilerine kredi desteği sağlayan bankaların başında gelen Akbank 0,49 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi hakkında detayları paylaştı. Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar 0,49 faiz oranı ile kredi kullandıracak her hangi bir banka bulunmamasından dolayı başvurularını bir an önce yapmaları gerekir. Bankanın resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda 0,49 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenlere bu konuda kötü haber geldi. İhtiyaç kredisi kampanyası yapmadığını resmi internet sitesinden duyurdu. Banka kendi bankasından maaş alan müşterilerine ihtiyaç kredisi kampanyasını yaptığını belirtti.

Akbank SMS atarak hemen kredi onayı alınabilir

Akbank üzerinden müşteriler kolay şekilde başvuru yapabiliyor. Başvuru yapmak isteyenler SMS atarak 50.000 TL ve üzeri ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilmekte. SMS ile ihtiyaç kredisini başvuru yapmak için cep telefonuna Kredi TC kimlik numarası yazılarak 4425 e göndermeleri gerekir. Mesaj gönderildikten kısa bir süre sonra kredi sonucu için geri dönüş yapılıyor. Onay alınan kredi tutarı hemen hesaplara aktarılır. SMS ile başvuru yapan müşteriler için gelir belgesine ihtiyaç duyulmadan onay alınabilir.

akbank-musterilerine-odeme-verecek-mi-049-faiz-oranlari-ile-nakit-verilecek-mi-akbank-duyuru-yap

Akbank tarafından müşterilere verilen 50.000 TL tutarlı 36 ay vadeli kredi kullanılırken, uygulamaya koyulan yeni yasa gereği 50.000 TL ve üzerinde kullanılacak ihtiyaç kredileri 24 ay vadeye kadar kullanılabilecektir.

Akbank ihtiyaç kredisi için yapılacak başvurularda SMS yönteminin dışın da da başvuru yapılabilir. Başvuru yapacak müşteriler mobil uygulama üzerinden de başvuru yapabilecek. Mobil uygulamaya giriş yapılarak ihtiyaç kredisi için başvurularını gerçekleştirebilirler. Kredi sonucu kısa sürede sonuçlanır. Mobil uygulamada kredi 7/24 saat hesaba aktarılabilir.

Sizlerde bu imkânlardan faydalanmak istiyorsanız, başvuru yöntemlerini kullanarak Akbank’a başvuru yapabilirsiniz.  Yapılacak başvurunun ardından onay alınan kredi hemen kullanılabilir.