Akbank, tüketici kredisi kullanacak olan vatandaşlar amacıyla başlattığı son dakika kampanyasında nakit kredi kullanacak olan vatandaşlar amacıyla 22000 TL'ye kadar onay verecek.

Gözden kaçırmayın

SADAT'tan Suikast Ve Provokasyon Duyumu! Kemal Kılıçdaroğlu "Sakın" Dedi Ve Uyardı... SADAT'tan Suikast Ve Provokasyon Duyumu! Kemal Kılıçdaroğlu "Sakın" Dedi Ve Uyardı...

Akbank nakit para kullanacak olan vatandaşlara 2 dakika içinde 22.000 TL onay vereceğini açıkladı! Akbank, tüketici kredisi kullanacak olan vatandaşlar amacıyla başlattığı son dakika kampanyasında nakit kredi kullanacak olan vatandaşlar amacıyla 22000 TL'ye kadar onay verecek. Akbank, resmi internet sitesi üzerinden ve sosyal medya hesapları üzerinden oluşturulan duyuru ardından başvurular nasıl yapılır merak hususu oldu.  Özel bankalar arasında son günlerde en çok tercih edilen ve düşük faiz oranlarıyla, vatandaşlara gereksinim kredisi olanağı gerçekleştiren Akbank, 22000 TL'ye kadar vermiş bulunduğu bu kredilerde banka şubelerine gitmeden süratli bir şekilde prosedür gerçekleştirecek. Nakit ihtiyacınızın olması halinde bu banka üzerinden kredi başvurunuzu gerçekleştirebilir, süratli bir şekilde başvurunuzu yaparak, Akbank, resmi internet sitesi üzerinden prosedür yapabilirsiniz. 

Akbank nakit para kullanacak olan vatandaşlara 2 dakika içinde 22.000 TL veriyor

Bankanın en çok tercih edilen kredi kampanyalarından bir tanesi olan SMS ile tüketici kredisi müracaatı gerçekleştirmek istiyorsanız, cep telefonunuz üzerinden mesaj atmanız gerekiyor. SMS Kredi 4425 ile yapılan başvurular yalnızca İhtiyaç Kredisi için geçerlidir. SMS Kredi ile başvuruda bulunabileceğiniz maksimum kredi tutarı 22.000.TL, maksimum vade ise 3 senedir. 22.000 TL'nin üzerindeki kredi talepleriniz için başvurunuzu Akbank Şubeleri'nden yapabilirsiniz. 22000 TL tüketici kredisi kullanacak olan vatandaşlar SMS ile kredi müracaatı yapamadıysak bu bankanın müşterisi olması halinde mobil program üstünden nakit kredi amacıyla müracaatta bulunabilir. 

Kendi banka hesaplarınız üstünden alacağınız internet bankacılığı şifresiyle eş güdümlü bankanın mobil programına giriş yaparak buradan prosedürlerinizi süratli bir şekilde gerçekleştirebilir, nakit krediyi 2 dakika amacıyla da hesaplarınıza yatırarak banka şubesine gitmeden prosedür yapabilirsiniz. Emekli olan bireylerin müracaat yapabilmeleri amacıyla emekli maaşlarını banka üstünden alma koşulu vardır. Emekli olan vatandaşlara SMS ile ya da mobil program üstünden müracaat yaptıktan sonra kredi kullanmak amacıyla banka şubelerine gittikleri vakit banka bu maaşını kendi bankasına taşıyan hakkı 22000 TL üstünde de kredi almanız halinde sizlere kolaylık sağlanacaktır. Banka kredi faiz oranlarını öğrenmek istiyorsanız, resmi internet sitesine göz atabilirsiniz. 

7.500 TL'de faizsiz para alabilirsiniz

Akbank, ilk defa Akbank müşterisi olacak vatandaşlara ‘hoşgeldin kredisi’ altında 7500 TL tutarında sıfır faiz seviyesi ile kredi avantajından faydalanmak yönünden ilk defa Akbank müşterisi olması gerekir. Aynı vakitte bu prosedür yönünden şubelerinden değil mobil program üzerinden prosedürlerin gerçekleştirilmesi gerekir. Akbank doğrultusundan yayılan 7500 TL tutarında tüketici kredisinden 0 faiz seviyesi ile faydalanmak suretiyle Akbank mobil programının cep telefonunuza indirilmesi gerekir.