Akbank bu sefer faizsiz kredi limitini arttırdı. Bu anlamda nakit para ihtiyacı olan vatandaşlar için faizsiz olarak 1 sene vadeli para veriliyor. İşte Akbank faizsiz kredi şartları belli oldu. Detaylar haberimizde...

Peş peşe açıklamalar geldi. Kredi haberleri sonrasında vatandaşlar bayram etti. Akbank olmaz denileni yaptı! 7.500 TL faizsiz kredi veriyor! Akbank faizsiz kredi şartları açıklandı. Akbank tarafından bomba kampanyanın detayları belli oldu. Akbank resmi web sitesinden faizsiz kredi şartlarını açıkladı. Son zamanlara nakit sıkıntısı daha fazla çeken vatandaşlar faizsiz verilen bu krediye adeta balıklama atlamış durumda.   Akbank, özel bankalar arasında son zamanlarda bilhassa de sunmuş bulunduğu krediler bağlamında bir adım önde olan bankadır. Bu nedenle müşteri portföyü en geniş olan bankalar arasındaki konumunu korumaktadır. Bankanın söz hususu bu konumunu koruyabilmesi adına yeni bir ismim atarak harekete geçtiği açıklandı. Her yaştan mevcut olan müşterileri kendi bünyesine çekmek suretiyle hareket eden banka, bilhassa de gençlere dair bir şekilde birtakım özel kampanyalar yapılmıştır. 

Akbank faizsiz kredi şartları açıklandı

Kampanya kapsamında kullanılacak en az  kredi tutarı 1.000 TL, maksimum kredi tutarı 7.500 TL, maksimum vade ise 12 aydır. Kampanya kapsamında alınacak olan masraf sadece kredi tahsis ücreti olup kredi tutarının %0,5’i + BSMV’dir.

Akbank doğrultusundan tasarlanmış olan faizsiz kredi hizmetinden yararlanmak isteyen vatandaşların, bankanın mobil programı aracılığı ile Akbanklı olmaları ve üyelik işlemlerinin tamamlanmasını takiben 3 gün içinde tüketici kredisi başvurusunda bulunmaları gerekmektedir.

Gözden kaçırmayın

Ve Atatürk Havalimanı Talanı İçin Karar Verildi! Yarına Eylem Çağrısını Bizzat Canan Kaftancıoğlu Yaptı! Ve Atatürk Havalimanı Talanı İçin Karar Verildi! Yarına Eylem Çağrısını Bizzat Canan Kaftancıoğlu Yaptı!

Akbank, geliştirmiş bulunduğu faizsiz kredi hizmetine müracaatta bulunmak isteyen vatandaşlar amacıyla sadece mobil program ile yeni müşteri olma koşulu koştuğunu duyurdu.

Emekliye maaşa ek promosyonda var

Akbank, emekli vatandaşlar için promosyonda veriyor. Emekli maaşına ek olarak gelir elde edebilirsiniz. Aylık olarak net emekli maaşı 2 bin 500 TL ve üstünde olanlara  2.000 TL ek promosyon parası veriliyor.